Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Letezik olyan gyogyszer vagy...

Letezik olyan gyogyszer vagy barmi ami segitene hogy kedvem legyen tanulni dolgozni?

Figyelt kérdés
egyikhez sincs kedvem sose, sztem szedni kéne valamit, mondjuk teny h eletenergiám sincs már régóta elvesztettem azt is még az elni akarást is 24f

2016. aug. 7. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Pszichiáter fel tud írni antidepresszánst és kezelni is tud
2016. aug. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, létezik. Én is hasonlo cipöbe jártam, mint te.. csak én még szorongok is néha. Nekem canaxot és cipralexet irt fel az orvos, egy hét után érezhetö volt a hatás, bátrabb lettem és a kedvem is egyre csak javult. De én utána ráhagytam a gyogyszert, mert szexuális téren elég zavaro volt a mellékhatása, nah meg ugy éreztem ugy feledteti el a problémákat a gyogyszer, hogy elbutit. Am amit javasolnék még neked az a futás (ugy, hogy addig futsz amig hulla fáradt nem vagy, nem adod fel az elsö nagyobb fáradtságérzetnél), a másik amit javasolnék az a testedzés sulyzojkal otthon. Hidd el, a testnozgás tényleg jot tesz az ember lelkével is, hosz összefüggésben van a kettö.. rlöször én se hittem ezt el, de azota ha magamalatt vagyok, akkor edzek és már minden okés is lesz.
2016. aug. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!