Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Manifesztació negatív oldala?

Manifesztació negatív oldala?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat olvastam már, de sehol se írják, hogyan manifesztáljak úgy, hogy ne legyen negatív hatása valamilyen más életszakaszomon. Például el akarok válni ezt manifesztáltam be, sikerül is de a gyerekeimet meg így elveszítem mert az apjukhoz kerülnek. Így már nem is olyan fényes ez az egész, pedig használnám...

2022. máj. 4. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Túlzott rágörcsöléssel megakadályozod a teremtő energia megnyilvánulását az életben.

Ha sokszor fordul ez elő, az elméd egyfajta blokkot fog kialakítani és a sikertelenség miatt az egészet úgy könyveled el, hogy nem működik.

Holott csak a saját blokkjaid miatt nem jön létre a teremtés.

2022. máj. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ööö én ebből most nem sokat értettem. Én hiszek benne, csak tartok attól a "kívansagomnak" milyen negatív hatása lesz. Hogy lehet ezt elkerülni, hogy ne legyen?
2022. máj. 4. 23:36
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
leginkbb az hogy nem mukodik
2022. máj. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

Egy döntés sincs, aminek nincsenek egyaránt pozitív és negatív következményei is. Pl.: sajtos és sós kifli is van a boltban. Egy kiflire van pénzed, döntened kell. Mindkettőt szereted. Sósat veszel, tök finom, de a sajtosat, ami szintén nagyon finom lenne, azt nem eheted meg. A legtöbb döntés lemondással is jár. Nem a manifesztáció szüli a negatív következményt, hanem szimplán a döntés. Például a válási helyzetben is ugyanez van. A válás mellett döntöttél, így viselned kell minden következményét.

Amúgy azért konkrétan neked tenned kell, hogy ne láthasd a gyerekeidet, a bíróságnak rád kell bizonyítania, hogy rossz hatással vagy rájuk. Minden más esetben láthatási jogod van, még az kivétel, ha erről magad mondasz le. Szimplán a manifesztáció miatt a gyerekeidet nem veszíted el.

2022. máj. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

A manifesztáció negatív oldalairól itt van információ:


[link]

2022. máj. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

Kedves kérdező, ha félsz a manifesztációd negatív következményeitől, akkor a félelmed által épp ezeket a negatív dolgokat fogod megteremteni önmagad számára.


Valójában az érzelmek adnak energiát a teremtésnek, így fontos az erős vágy, de el is kell tudni engedni a teremtésedet, ezáltal jelképesen feladva azt az univerzum erőinek.


Az Istenhez való könyörgés sem jó, mert ezáltal a hiánytudatot rögzíted magadban, helyette inkább a hálaadó ima a célszerű, mellyel a bőségben való hitedet erősíted meg. 🙂

2022. máj. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm♡
2022. máj. 5. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!