Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Pásztor...

Mi a véleményetek Pásztor Judit (Shana) munkásságáról?

Figyelt kérdés
Szerintetek, valóban olyan messzire (Szellemi eredet szintig) jutott el, ameddig korábban csak keveseknek (felemelkedett mesterek) sikerült?

2022. máj. 21. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Pont ugyanolyan csalo, mint a tobbi, ostobakat sok penzre lehuzo tarsa.
2022. máj. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!


Jöhetnek még vélemények...

2022. máj. 21. 10:59
 3/5 anonim ***** válasza:
10%

Nem húz le senkit semmivel csak az eredetnevedet kell kikérned,hogy egyáltalán foglalkozzon veled.Még az általa javasolt német oldalból sem profitál,mert nem az övé tehát abszolút egyenes,csak borzasztóan gyerekes a témához,komolytalan és a többi spirituális mesterekre,politikusokra mutogat közben pedig magasról beszél...

Egy időben olvasgattam nála,mert érdekesnek találtam de idén felrakott egy videót amiben azt meséli hogyan élte túl a covid fertőzést és akkor én itt fordultam ki...Azt hitte magáról,hogy "mester" és őt nem fogja a ragály de utólag még azt is az előnyére fordította,hogy "találkozott a halállal,dermedt állapotban átfordult és örök életet nyert stb...katasztrófa az a 3.14csa...

2022. máj. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés, én további véleményeket is szívesen olvasnék, hogy ki mit gondol róla, kinek mi a véleménye vele kapcsolatban.
2022. júl. 6. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Időnként bekapcsolódtam az élő videóiba, olyankor elég erőteljes energiaáramlást tapasztaltam.


Véleményem szerint, most már csak a saját, belső körének szolgáltatja a legjobb minőségű információkat. Amíg nem kéred meg önmagad eredet nevét, addig nem is foglalkozik veled, kvázi egy öntudatlan létezőnek tekint téged. Elmondása alapján, elvesztegetett energia az, amit a videói által neked nyújtana, hiszen még önmagad szellemi eredetével sem vagy tisztában.


Érdekesség viszont, hogy amikor nagyon rá voltam mozdulva a témára, akkor többször is álmodtam vele és egy alkalommal segített is nekem álmomban. :)

2022. aug. 13. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!