Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelenthetett a berepülő...

Mit jelenthetett a berepülő madár?

Figyelt kérdés

A hétvégèn sajnos meghalt a cicusom. Eltemettük, de nem tudtam túltenni magam rajta, csak sírtam egész hétvégén. Pedig tudtam hogy el kell engednem, hogy tovább tudjon menni. Pont rá gondoltam hétfő reggel, mikor egy kisrigó berepült a szobámba. Olyan érzésem volt, mintha a cicám küldte volna, hogy megnyugtasson minden rendben, rá már egy új élet vár, nyugodjak meg. Majdnem egy óráig bent volt mert nem talàlt ki. Éreztem hogy a macskám akar üzenni vele. És akkor egyszer csak kirepült és tovaszállt a távolba. És olyan nyugodtság szállt meg,akkor már tudtam hogy a szeretett kiscicám is jó helyen van, és csak magamat síratom.

Szerintetek is ő volt? Vagy mit jelenthetett ez a madárka?



2022. máj. 24. 06:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem kissé túl sokat gondolsz bele. Az ablakok többségén amúgyis szúnyogháló van, ezért hacsak nem szakította át valahogy, be sem tudott repülni. És ha nincs szúnyogháló az ablakodon, akkor pedig azért nem talált ki egy órán keresztül, mert becsuktad az ablakot.
2022. máj. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de ebben az esetben akkor nem ő üzen neked, úgy van alakítva a helyzet, hogy megértsd hogy jó helyen van, fenti segítséggel.De álmokon keresztül szoktak üzenni, ha az illető vevő rá,telepatikus kommunikáció révén,lelketek kommunikál álomban ilyenkor.
2022. máj. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%

Öhm...


1. Ha csukva lett ovlna az ablakod, akkor vélhetően izomból nekirepült volna a madár. Sanos a természet nem tudja értelmezni azt, hogy valami teljesen láthatatlan, mégis ott van. Rengeteg madár döglik meg így a városokban.


2. Ha nyitva van az ablak és berepül az szintén teljesen természetes folyamat. A madár kívülről azt látja, hogy van ott egy fedett hely ahol meg tudja húzni magát. Arra nem számít, hogy milyen az a hely..


3. milyen az a hely. Olvastad Lovecraft könyveinek valamelyikét? Gyakran ír le olyan idegen tájakat, ahol értelmezhetetlen fizika és geomatria alapján vannak összerakva az építmények, amik a szemlélőben csak borzalmat és undort kelt.

Nnna, a madarak valahogy így érzik magukat a házakban. Mindenhol derékszög, bent van, mégis fény van, ráadásul egyszerre több helyről is jön a fény.... A te rigód szerencsés volt, sok madár a berepüléstől számíott pár percen belül megdöglik egyszerűen azért, mert az idegrendszere felmondja a szolgálatot.

És szerinted miért nem talált ki 1 órán át? Egyszerűen azért, mert az általa ismert világnak ellentmond az a környezet.


Amit te szép és harmonikus üzenetnek vélsz, az a madár számára a pokol 7 bugyrával volt egyenértékű. Nem lepődnék meg, ha a madárka élettartama jelentősen lerövidült volna ennek a kalandnak, és az ez által kiváltott stressznek köszönhetően.


De egyébként egy teljesen hétköznapi jelenségről van szó. Beleláthatsz mindenfélét, végülis így működnek a szimbólumok, de a macskádtól függetlenül ígyis-úgyis berepült volna a madár.

Ha lenézel az útra, az elhaladó autó is szimbolizálhatja az élet tovahaladását. A valóságban attól még az csak egy elhaladó autó lesz.


De gyászolsz, tök okés, hogy szentimentálisan érzékeled most a dolgokat, de azért ha legközelebb berepül egy madár, hajtsd ki minél hamarabb.

2022. máj. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Csak mondom én aznap találtam a kutyámat aki velem volt tíz évig..mikor apu meghalt. Egy hófehér angyal, nagyon szelíd és nagyon szeret. Fura véletlen!:)
2022. máj. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
azt jelenti hogy be kene csukni az ablakot. szerencsed amugy hogy nem panikolt be a rigo, kulonben osszefosta volna a szobat, es nagyon nehezen talalt volna ki (sajnos tapasztalatbol tudom)
2022. máj. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem még 1-2 éve nekiment az ablakomnak egy madárfióka és meghalt. A durva, hogy akkoriban több madaram is meghalt illetve több madarfiokat is gondoztam. Nem tudok rajönni, hogy ez valamiféle jelzés vagy pusztán vonzom a halált.
2022. máj. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Miért kéne becsukni az ablakot? Ti jó időben csukott ablaknál vagytok egész nap? Hogy szellőztettek? Kellemes lehet a levegő bent nálatok…. :DD
2022. máj. 24. 10:38
 8/15 anonim ***** válasza:
#7 inkabb letezek csukott ablaknal, mint hogy egy bepanikolt madarat kergessek. sajnos volt mar hozza szerencsem, osszefosott mindent a szobaban
2022. máj. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kérdező! Ha úgy érzed a cicád küldte a madarat, akkor így volt. Az a lényeg, hogy te hogyan élted meg ezt az eseményt és hogy segített a megbékélésben.
2022. máj. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szúnyogháló. AKkor nyitva is lehet az ablak és nem fog berepülni rajta semmi. Problme solved:D És a szúnyoghálót a madarak is látják, nem úgy, mint az üveget, úgyhogy meg sem fognak próbálni berepülni.


De 9esnek igaza van. Ha neked kell ez az értelmezés a lelki békédhez, akkor vedd így. Igazából nem számít, hogy valójában miért repült be a madár.


De azért védjük szegény jószágokat és ha lehet, akadályozzuk meg a berepülést:D

2022. máj. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!