Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelenthetett a berepülő...

Mit jelenthetett a berepülő madár?

Figyelt kérdés

A hétvégèn sajnos meghalt a cicusom. Eltemettük, de nem tudtam túltenni magam rajta, csak sírtam egész hétvégén. Pedig tudtam hogy el kell engednem, hogy tovább tudjon menni. Pont rá gondoltam hétfő reggel, mikor egy kisrigó berepült a szobámba. Olyan érzésem volt, mintha a cicám küldte volna, hogy megnyugtasson minden rendben, rá már egy új élet vár, nyugodjak meg. Majdnem egy óráig bent volt mert nem talàlt ki. Éreztem hogy a macskám akar üzenni vele. És akkor egyszer csak kirepült és tovaszállt a távolba. És olyan nyugodtság szállt meg,akkor már tudtam hogy a szeretett kiscicám is jó helyen van, és csak magamat síratom.

Szerintetek is ő volt? Vagy mit jelenthetett ez a madárka?



2022. máj. 24. 06:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Látom sokan félreélrtelmezték a kérdést, én nem megoldást akartam hogy többet ne legyen ilyen. 20 évig 1 madár se repült be, nem érzem hogy ez akkora veszélyt jelentene a jövőben.
2022. máj. 24. 11:09
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
11, rád nem. De a madárnak élete egyik legnagyobb stresszhelyzete. Már ha nem döglik meg fél órán belül.
2022. máj. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Tipic városi gondolkodásmód, aki 0 kapcsolatban van a természettel:D
2022. máj. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell minden jelenségbe valamilyen jelentést belemagyarázni. Egyszerűen csak berepült egy madár a szobádba.


Az persze jó, ha ettől megnyugodtál, és segít feldolgozni a gyászodat.


Attól azonban óvnálak, hogy mindent ennyire szubjektíven szemlélj, mert a világ egyszerűen nem így működik. Tőlünk lényegében függetlenül kavarog körülöttünk az élet, és a legtöbb jelenség nem miattunk vagy értünk történik, hanem "csak úgy". Ha túlontúl belefeledkezünk a szubjektív okok boncolgatásába, nagyon torzul a világképünk -- és mivel ezeket a dolgokat sosem tudhatjuk biztosan, vaskosakat tévedhetünk.

2022. máj. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, tudom miről beszélsz. Képzeld, a templom mellett, ahova járok, ott szokott csipegetni egy hófehér galamb... nekem is mindig ad valami extra dimenziót a megnyugvásban...
2022. máj. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!