Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi véleményetek a backroomsról?

Mi véleményetek a backroomsról?

Figyelt kérdés

2022. jún. 7. 15:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
26%
Erőltetett meme
2022. jún. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Valójában nagyon para belegondolni, de szerintem nem létezhet ilyesmi. Kicsit hangulatos is amúgy :D
2022. jún. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
16%
az mit jelent?
2022. jún. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Végtelen üres szobák, szörnyekkel. Szintek vannak, mindegyiken más helyen vagy.
2022. jún. 7. 18:08
 5/22 anonim ***** válasza:
92%

Ez igazából egy creepypasta vagy urban legend, nem értem pontosan a folyamatot, ahogyan ezekből előbb-utóbb ezotéria lesz, csak sajnos tapasztalom.

Az elmélet alapja, hogy valamiféle szimulációban kell élnünk. Vannak ajtók, amikre ha csak ránézel, akkor is valami furi érzés fog el. Mert az elmélet szerint ezek mögött vannak a "háttérszobák". Ezeket az ajtókat nem nyitja ki senki, ha mégis kinyitná, akkor üres, véletlenszerűen generált szobák lennének ott, mivel ezek a szimuláció kidolgozatlan részei. Készült belőle játék is, sivár és ijesztő cucc, ami fura mód nagyon meghatározza az egész elméletet. Javítsatok ki, ha tévedek, vagy valami fontosat nem írtam le.

Véleményem róla, hogy csak legenda, eddig bármilyen fura ajtó mögött találtam helyiséget, legalább egy kamrát vagy takarítószertárat, és nem mindig neoncső világított bent, végtelen meg egyik sem volt. Akkor is, ha amúgy tényleg creepy érzésem volt az ajtótól, sosem volt mögötte ilyen backrooms cucc, csak átlag dolgok, pókháló meg pók volt a legijesztőbb, amit tapasztaltam, de még szerintem hullát is hamarabb találnék, mint ilyen egybefüggő random szobákat.

2022. jún. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%
De ha te a játékról érdeklődsz, akkor miért az ezoban van a kérdésed?
2022. jún. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Mert nem a játékról érdeklődök... #5: Nagyon jól megfogalmaztad, (jobban mint én) köszönöm a válaszod!
2022. jún. 7. 18:24
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Most az a kérdés, hogy létezik-e?

Nem hiszem.

Vagy az, hogy hogy tetszik?

Reddit, Youtube felkap valami közepesen ötletes dolgot, és kizsigereli a végletekig.

2022. jún. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Hogy tetszik, saját elmélet, bármi ami ehhez kapcsolódik.
2022. jún. 7. 19:30
 10/22 anonim ***** válasza:
91%
maga az alap ötlet jó meg ez az új kánon a Kane Pixeles az eddig legjobb feldolgozása ennek a creepypastának szerintem.
2022. jún. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!