Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van esély rá, hogy találkozzak...

Van esély rá, hogy találkozzak vele?

Figyelt kérdés

Soha életemben nem éreztem még ilyet senkivel kapcsolatban, de amikor megláttam, akkor az a gondolat fogott el, hogy “Úristen, ő lesz a barátom.” Neki is szimpatikus voltam, mert barátságos volt. Aznap az élet mégegyszer összesodort minket, de akkor nem voltunk ilyen “közvetlen” kontaktban. Sajnos nem tudtam élni a lehetőséggel. Van még esély rá, hogy összefussunk?

Lehet az univerzum így akart üzenni?



2022. jún. 10. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehetséges....de azért kicsit tegyél is érte, néha csak az első találkozás van "beépítve", a folytatás már rajtatok múlik.
2022. jún. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Vadidegenről van szó. Hogy tehetnék?
2022. jún. 10. 20:11
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, azért úgy kicsit bonyolultabb.
2022. jún. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély. A mostani barátommal először 4 évvel korábban találkoztam, szemeztünk, beszéltünk pár szót, de aztán ennyi. Szeptembertől beiratkoztam levelező szakra és ő lett a csoporttársam, azonnal megismertük egymást és ugyanúgy megvolt a szimpátia mint régen.
2022. jún. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez nem semmi #4! Ezek szerint össze is jöttetek? A 4 év alatt gondoltál rá?
2022. jún. 10. 20:23
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet én leszek az illúzióromboló, de én is jártam már így, csak én a másik fél voltam. Én is kedves voltam, mint bárki mással, alapvetően. A másik fél (elmondás alapján) első látásra belém szeretett. Én sosem viszonoztam a vobzalmat. De ebből azt akartam kihozni, hogy szerintem az ilyesmi karmikus dolog, azert hirtelen ez a semmiből jött érzelem. Remélem jól fog végződni :)
2022. jún. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, már az első nap után elhívott randira :) Mikor először találkoztunk, akkor is erős vonzalmat éreztem iránta, és úgy éreztem, hogy kölcsönös, de aztán úgy voltam vele, hogy úgysem látom többé, később jött más az életembe, így nem is gondoltam rá többet. Hogy jobb lett volna, ha már akkor összejüvünk, vagy ennek így kellett történnie, nem tudom megítélni.
2022. jún. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7 Nagyon különleges az egész történet. Sok boldogságot kívánok nektek!

#6 Ez is benne van a pakliban. Nem ismerem, lehet alapvetően kedves mindenkivel és csak én vetítettem ki rá az érzéseimet.

2022. jún. 10. 20:50
 9/11 A kérdező kommentje:
Rémálmom, hogy ezt érzem vele kapcsolatban, mindeközben ő ma este szépen a felesége/barátnője mellé fekszik be az ágyba én pedig áltatom magam a kis álomvilágomban. Jajjj, de tipikus én lennék!
2022. jún. 10. 21:03
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha másik galaxisban lenne is,találkozhatnál vele esélyt tekintve, de ne misztifikáld túl ezeket az univerzum küldötte jelzéseket, nem a vágyaid alapján fogsz jelzéseket kapni,ha kapsz, a fejlődésed kapcsán fogsz, és mindegyik egyértelmű lesz számodra,hogy megérthesd. Érezni fogod ha hozzád hasonló emberre találkozol, elég ritka lehet, ahol azt érzed tényleg hogy hozzád hasonló,az esetek többségében csak az illető saját maga rak hozzá túl sok mindent, de nincs is ebben ennyi
2022. jún. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!