Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha jönnek a koboldok, meg...

Ha jönnek a koboldok, meg minden, az normális?

Figyelt kérdés

Merőben nem ezotérikus céllal vettem egy izolációs csuklyát.

Teljesen zárt, szorosan a fejre símul. Szemnél és a füleknél párnázott a fény és hangok kizárására.

Néhány óra után mintha kiléptem volna a testemből. Egykor élt családtagjaim jelentek meg, fura, rémisztő külsejű alakok. Magamat nem láttam kívülről, de a nézőpont nem egyezett a tényleges helyzetemmel.

Le akartam venni, de nem sikerült.

Aztán nagy erőfeszítéssel visszahoztam magam a valóságba.

Óra szerint 11 óráig volt rajtam, hogy meddig tartott ez a jelenség, nem tudom.

A szkeptikusoknak, gúnyolódóknak írom:

Én is kételkedő vagyok. Amit leírtam valóság, nem kitaláció.

És hogy mire jó nekem egy szexhez kitalált cuccot felvenni erotikus cél nélkül, az meg legyen az én bajom.


2022. jún. 23. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Hàny éves vagy?
2022. jún. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sok. Miért? Nem gyerek.
2022. jún. 23. 15:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak kívàncsi vagyok.

Nem rosszból kérdeztem.

2022. jún. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teljesen normális. A hosszú érzékmegvonás mindenkinél okoz hallucinációt.
2022. jún. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Anonim vagy, fogalmunk sincs ki vagy, még akkor se lenne, ha életkorral keresztnévvel írnál ide, mert egy névből általában nem egy van az országban. Feleslegesen titkolózol, és támadsz előre tehát, hogy miért használtad ezt a cuccot, vagy arra is hiába, hogy hány éves vagy. Vagy ez akkora szégyellnivaló? (Amúgy először egyáltalán nem asszociáltam arra, hogy ez szado-mazo cucc lenne. Felőlem arra használod, amire akarod, szerintem nem akart ezzel senki se foglalkozni, te hívtad fel rá a figyelmet.)


Ez a cucc az orrodnál is takar? Mert akkor nem javaslom, hogy egyedül használd. Akár oxigénhiányos állapotba is kerülhetsz ezektől a zárt szűk bőrszerű cuccoktól. Valószínűnek tartom, hogy elaludtál, vagy ahhoz közeli állapotba kerültél (ami ugyanúgy előfordulhat sima meditációnál is, de érzékmegvonásnál jellemzők az alfa és théta hullámok), és egy bizarr álmot éltél át, ami az új helyzettől válhatott még ijesztőbbé. Klausztrofóbia is előjöhet, vagy ennek kapcsán pánikroham, mert ez a cucc szorosan a fejeden van. Viszont azt kár tippelgetned szerintem, hogy mennyi idő után jöttek a hallucinációk, mert csak az össz időt tudod. Ingermentes térben az ember teljesen elveszti az időérzékét, és összezavarodik.

Egyébként az izolációt terápiás céllal is használják, de nem igazán így, ahogy te csináltad. Izolációs kamrában, vagy medencében is előjöhetnek hallucinációk. Se hang, se fény, se időérzék, csak te vagy meg a gondolataid...

2022. jún. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mit szívtál?
2022. jún. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az az izolációs sapesz tuti át volt itatva valamivel
2022. jún. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hol vetted a csuklyát? Nekünk is kéne olyan anyag
2022. jún. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!