Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez normális, hogy ezt érzem?

Ez normális, hogy ezt érzem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem tudom ki mennyire hisz az ilyen dolgokban, de segítséget szeretnék kérni, esetleg van e itt olyan, aki ért ehhez, vagy csak szimplán hülye vagyok?

Van egy ismeretlen nő, én egy kávézóban dolgozom, és jár ide egy nő, akit ha meglátok nagyon nagy nyugalmat, biztonságot, megnyugvást ad, pedig soha nem beszélgettem vele, csak annyit, hogy mit kér fogyasztani meg az ilyen szokásos szarságokat, de valamiért olyan érzést kelt ez a hölgy bennem, mintha az anyukám lenne, vagy mintha valahonnan ismerném már, és közel állna hozzám, de nem ismerem és nem tudom ki ő.

21/L



2022. ápr. 27. 16:56
 1/7 anonim válasza:
82%
Csak szimpátia vagy olyan külső személyiségjegyekkel rendelkezik, amelyek múltból ismerősek (mégha nem is feltétlen tudod honnan) és ezt jó dolgokhoz társítod.
2022. ápr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De én nem vagyok jóba a szüleimmel. Nem is beszélek velük. Talán megőrültem és így akarom kivetíteni, hogy kell egy anya? Vagy nem tudom
2022. ápr. 27. 17:18
 3/7 anonim válasza:
85%

Nem feltéten szülő, lehetett egy tanár, egy óvónéni, stb...

Az is lehet, hogy szíved szerint ilyen anyukát képzelnél el magadnak.

De egyébként vannak ilyen emberek, akiknek a kisugárzása másokra is pozitívan hat.

2022. ápr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Karizma, kisugárzás.

Ahogy az állatok is (pl macska, kóborkutya) megérzik ha feszült, szorongó vagy, esetleg félsz tőle, úgy emberek közül is van aki érzékeny erre.

És van akikből sugárzik az, hogy ők rendben vannak magukkal, harmóniában élnek, nem fog a feje tetejére fordulni a világa azért, mert 20 forintot emeltetek a kávé árán, vagy mert véletlenül kiborítod a kávéját vagy ilyesmi.

Ellenben mindannyian ismerünk olyanokat is, akik folyamatosan pattansáig vannak feszülve és a legkisebb valamire is robbannak, vagy épp félnek, szoronganak, és a legkisebb problémára is összezuhannak.


Van aki jobban ráérez a másik ember "töltésére", van aki kevésbé.

Általában a robbanékony, omlékony embereket többen felismerik, mint az ilyen "harmóniaembereket", de összességében a legtöbb ember ösztönösen is azt érzi, hogy jó az ilyen emberrel időt tölteni. Pedig gyakran semmi extrát nem csinálnak ezek az emberek, csak.. élnek békében, de azt gyakran nagoyn sokáig:D

2022. ápr. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sok jó és hasznos választ kaptam, köszönöm szépen!😊 lehet igazatok van.
2022. ápr. 28. 08:39
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Lélekvándorlás. Előző életetek valamelyikében, szoros kapcsolatban voktatok: Anya-lánya, nagymama-unoka, testvér, unokatesó, stb.
2022. ápr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ott érzi jól magát, ahol van:) Ritka tulajdonság, tanítani is lehet sokaknak.
2022. máj. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!