Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelenhet az hogy kijött...

Mit jelenhet az hogy kijött elém a fehér állat?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsa volt a hazaút. Elindultam munkából haza és közben azon gondolkoztam hogy miért ilyen szar az életem, miért vagyok ennyire toxikus emberekkel körülvéve stb.. a munkahelyemtől nem messze már majdnem kiszaladt elém egy cirmos színű cica, de fékeztem aztán láttam hogy bebújt a kocsik alá szóval jólvan. Ez még így semmi is lett volna.. aztán nagyon furcsa dolog történt. kb 15 perccel később mentem az úton a kocsimmal és azt vettem észre hogy kisétál, majd kirohan elém egy hófehér színű állat. Azért fogalmazok úgy hogy “állat”, mivel nem tudtam megállapítani azt hogy mi volt az, csak hogy valami négylábú és közepes testalkatú. Amikor a kocsi elé ért, akkor elkezdett farkasszemet nézni velem, szó szerint bebámult pár másodpercig a kocsiba, mit sem zavartatva magát. Majd muszáj voltam dudálni hogy nehogy elüssem és akkor mint a nyíl, olyan gyorsan visszaszaladt abba az irányba, ahonnan kijött! Pedig eredetileg át akart menni az úton. Ez így fura viselkedés egy állattól, minek jön ki elém azért hogy farkasszemet nézzen velem aztán pedig visszamenjen oda ahonnan jött? Zugló egyik forgalmasabb utcájáról van amugy szó, nem is valami falusi kisutca. Meg a hófehér szín is volt az ami nagyon bezavart.

Te milyen jelentést tulajdonítanál ennek , hogyha ezoterikus szemszögből néznéd a dolgokat?


26/n

Szilvi



2022. jún. 25. 22:19
A kérdező szavazást indított:
Rossz jel vagy figyelmeztetés
Jó jelnek tartom
A fehér miatt angyali jel- le vagy védve a nagyobb baj elől
5 szavazat
 1/4 veterán vas ***** válasza:
93%

Másodpercekig szemeztél egy élőlénnyel és nem tudod megmondani milyen állat volt?

Hanyas voltál biológiából? ;)

2022. jún. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
69%
Szerintem nem lesz semmi
2022. jún. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Ha Szilvinek hívnak, akkor nem tudom. Biztos az vagy?
2022. jún. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%

Talán valami számodra ismeretlen kutyafajta lehetett.

Kisétált, de látván a kocsit megtorpant végül úgy döntött, hogy inkább visszafelé szalad mert azt az irányt tarthatta biztonságosabbnak. Végülus csak állat, ösztönösen cselekszik, ne keress benne logikát.

2022. jún. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!