Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kristályok tisztítsa/feltöltése?

Kristályok tisztítsa/feltöltése?

Figyelt kérdés

mindenki mást mond, minden oldal mást ír.

rózsa kvarcot, ametisztet, jádét, flouritot, szelenitet, opalitot és adventurint kéne tisztítanom.

csak nem tudom melyik mehet sóba vagy vízbe

valaki aki esetleg tapasztaltabb, tudna segíteni?



2022. jún. 30. 10:04
 1/4 Grimfox ***** válasza:
100%

A szeleniten kívül szerintem mindegyik mehet hideg folyóvíz alá, a szelenitet pedig tedd ki teliholdnál holdfényre. Sóágyra is rakhatod, de ne temesd el a sóba.

A köveket igazából nem kell feltölteni, ha nem raktároznak semmi negatívat, akkor úgy működnek, ahogy kell. De ha mindenképp ilyesmit szeretnél, rakd őket(amiket felsoroltál) egymás mellé. Esetleg egy tálkába, kosárkába, vagy csak egy sorba, vagy kör alakba. A lényeg, hogy közel legyenek egymáshoz.

2022. jún. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
82%

Vannak egyes kristályok amelyeket kietsezel a tiszta hold alá és feltöltödnek.

Mármint én ezt hallottam, hogy hatásos

2022. jún. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Az előző vagyok.

Az ametisztet szerintem így kell.

2022. jún. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy ez még mennyire aktuális, de azért válaszolok.

Szóval tisztítani lehet hideg folyó víz alatt, másik kövekkel, füstölővel. Igaz, a só is ezek közé tartozik, azonban ezt nem ajánlom mert rongálhatja őket. Régen én is használtam sót, de olyankor mindig egy pamut anyagba beletettem a köveket.

Egyébként hangtállal 8s lehet tisztítani őket, bár ezt még nem próbáltam.

Neked nagy szerencséd van hogy van szelenited is. Ugyanis ezt eleve nem kell tisztítani mert annyira tiszta az energiája/rezgése. És ezen felül képes a többi követ is megtisztítani. Nekem pl csak ezért van szelenitem, amire ráteszem a köveimet 1-2 napra és meg is tisztultak.

Feltölteni tényleg nem szükséges őket, főleg ha napi használatban vannak, de egyszer próbáld ki hogy mikor már megy le a nap, akkor kiteszed őket egy kicsit. Gyönyörűek olyankor, és néha azért nem árt nekik.

2022. júl. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!