Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szeretnék elindulni a spiritua...

Szeretnék elindulni a spiritualitás útján. Hol kezdjem a tanulást?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék fejlődni ezen a téren. Esetleg ismertek valami könyvet, ami kezdőknek szól? Az interneten is kismillió cikk van ezzel kapcsolatban, bár sok mindent nem értek meg. Több könyvet is letöltöttem már ami ezzel kapcsolatos, de mind nagyon nehéz olvasmányok, én pedig sok dolgot nem ismerek még. Tanácsok? Könyvek? Hálásan köszönöm előre is mindenkinek aki segíteni fog. :)


(Illetve nagyon kérem azt, aki nem hisz benne, az ne kommenteljen. Ha nem tud segíteni legalább ne bántson senkit.)



2022. júl. 6. 13:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Próbálgasd melyik a legjobb neked, és érdemes utána azt rendszeresen.

Ülj le kényelmesen, eldöntve előre hogy 10-20-30 percet itt és most meditálni fogsz, semmi más programod ne legyen, és kapcsolj ki mindent, ami elvonhatja a figyelmed.

Lazítsd el kicsit magad, és lehunyt szemmel kezd el figyelni a légzésed, de ne irányítsd csak figyeld. Könnyedén, lazán, akár egy kis mosoly is játszhat, és figyeld.


Képzelj el a szívedet, és lásd fénylő friss piros színben....csak szemléld, próbáld meglátni, és tartani a képet....de semmi eröltetés.


Kényelmesen elhelyezkedve lehunyt szemmel, és képzeld el hogy a bőröd minden porusa kinyílik, kitágul, és belégzésnél energia, fény és oxigén áramlik be a testedbe, kilégzésnél pedig kiáramlik, és csak lassan lélegezz ki -és be, a légzésedet csak másodlagosan figyelve, a testedbe a bőrödön keresztül áramló és kiáram energiára, fényre figyelve. Erőlködés nélkül.

2022. júl. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező egy tanácsom még lenne. Ne hagyd, hogy beszippantson a New Age. Mert ezzel annyival érdekesebb, mélyebb spirituális tanoktól vágod el magad, hogy tényleg kár lenne.
2022. júl. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Mentek a zöld kezek 🥰
2022. júl. 6. 17:48
 14/19 A kérdező kommentje:
Vonzódom felé. Illetve válaszokat szeretnék, mert biztos vagyok abban, hogy a létünk sokkal többről szól, mint ami a felszínen van. Tudom, hogy nekem ez az utam. El kell kezdenem járni rajta.
2022. júl. 6. 18:04
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
a newage ellenség. usa, tőke, bankok.
2022. júl. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem rég rossz ha itt kell megkérdezni.
2022. júl. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
66%

Ebbe magától ember nem megy. Általában úgy adják el a dolgot, mintha önsegítő, önfejlesztő módszereket árulnának, amiről egyrészt azt állítják, hogy teljesen ártalmatlan, másrészt, hogy megváltoztatja az életedet. Jobb esetben kapsz egy csomó közhelyet, valami díszes motiváló könyvben.

[link]

2022. júl. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Írj rám.
2022. júl. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Szia!:)


Én Kyle Gray "Emeled a rezgésed" című könyvét tudom ajánlani szeretettel. Nem nehéz nyelvezetű, könnyű olvasmány, ellenben sok fontos információt közöl benne. Most olvasom és hatalmas élmény:)

Sok sikert!

15/l

2023. márc. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!