Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vajon milyen lehet az aurám,...

Vajon milyen lehet az aurám, az energiáim?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, nem vagyok beképzelt és komoly, hozzáértő válaszokat szeretnék!:)

18 éves lány vagyok, energetikus, rengeteget mosolygok és folyton pörgök.

Kiskorom óta a tanáraim és a körülöttem lévők "Mosolykának" becéztek, ez persze kopott már, mert felnőttem.


Szeretek a középpontban lenni, úgy érzem olyan energiákat sugallok kifele, hogy sokan élvezik a jelenlétem is.


Észrevettem, hogy akárki akivel közeli és komoly (akár majdnem párkapcsolati) viszonyba kerülök, egy idő után megijed a jelenlétemtől és meghátrál. Ezeket fájóan elfogadom és szépen lassan haladok tovább utamon, gyógyulok a sebeimből.

Amikor újra készen állok a pozitív energiáimat sugározni, ezek az emberek megjelennek és az életem részei szeretnének lenni újra.

Ez alapból nem egy zavaró tényező, szimplán azt nem értem, hogy ez ÉVEK elteltével is megtörténik. Pl.: két évvel ezelőtt lezártam egy elég hosszú ismerkedést, mert nem bánt velem úgy a fiú, amit én toleráltam volna. Eltelt két év és azóta is havonta- pár havonta feltűnik a bizonyos srác az életemben.


Hasonló sztorival nem ő az egyetlen fiú, a viselkedés megegyezik, csak az idő és a rendes "történetünk" tér el.


Miért lehet hogy ezek az emberek folyton visszatérnek? Én biztos és szerintem a legtöbb ember elkerülné az olyan embereket, akik sokadjára teszik őket mellékpályára. Megmagyarázható spirituálisan? Ha igen, hogyan?

Válaszokat előre köszönöm!


Pl.



2022. máj. 9. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
18 éves lány és már "energetikus"???? Szép foglalkozás. Erömüben legalább?
2022. máj. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kedves válaszoló, az első sorom pont az olyan típusú embereknek súlyoztam, mint te! :) energetikus, mint folyton pörgő, mozgó személyiség. haha, erőműben… :|
2022. máj. 9. 23:36
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

"súlyoztam" ...Akkor gyúrjál még egy kicsit a következő válaszra..


Egyébként az aurád nincs egyenes arányban a párkapcsolati tevékenységeiddel...sem a mosolyod mértékével..

2022. máj. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyet értek 3-assal, nem ezektől függ az aurád mibenléte. Ha két éve nem bánt veled jól egy fiú az azt jelenti hogy 16 éves voltál, és ha jól sejtem a srác hasonló korú beled. Ebben az időszakban rengeteget fejlődik az ember jelleme, úgyhogy nem fognám ezt természetfeletti dolgokra. (ezt úgy hogy nem vagyok szkeptikus)

Az hogy kinek milyen az aurája meg energiája egy nagyon megosztott téma. De egyébként nem konstans hogy milyen színű az aurád, ahogy az sem hogy mekkora, és ezt az elmondásod alapján nem lehet megítélni. Ahhoz hogy ezt valaki megmondja neked testközelben kellene lennie és nem az önmagad jellemzésére van szüksége csak hogy ott legyél és megnézhessen magának.

Ami az emberek visszatérését meg elmenekülését illeti... Ne vedd sértésnek de biztos hogy nem tettél vagy mondtál olyat ami ezt a menekülő reflexet kiváltotta belőlük?

2022. máj. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"kedves válaszoló, az első sorom pont az olyan típusú embereknek súlyoztam, mint te! :) energetikus, mint folyton pörgő, mozgó személyiség. haha, erőműben… :"


Az első hozzászóló arra próbálta felhívni a figyelmedet humoros formában, hogy a szó, amit keresel, ENERGIKUS, nem pedig ENERGETIKUS.

2022. máj. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha érdekelnek még a válaszok a kérdésed alá, akkor itt egy: Ha valakinek pozitív kisugárzása van, átveszi a környezeted ezt a töltést,hatással lesz rá, ha érezhetően lehúzó, negatív kisugárzása van másnak,azt is. Önmagában a mosoly nem jelent semmit,sokszor egyébként is felszínes, valószínűleg áramlik a lényedből a remény,az élettel töltöttség,ezt érezhetik,a legtöbbször ezt öntudatlan. Meghátrálnak azok,akik elé tükröt tartasz,ez a tükör az önmagad felé való nyitottság,belőlük ez hiányzik, ezért menekülnek. Visszajönnek, mert vágynak arra az érzésre amit ez a nyitottság magában tartogat,de kompromisszum nélkül. Mi a spirituális jelentése ennek a te szempontodból? Erre legjobban te tudod a választ, de lehet ez azért van most, hogy az ő példájukból adódóan jobban megismerd magad, nem tudom pontosan mit jelent,de annyit igen, az az ember aki saját maga irányába mindig kommunikál, nyitottság jellemzi és elfogadást sugároz,azoknak az embereknek akiknek ez hiányzik olyan vagy, mint az anyjuk. Az aura színe szerintem a tudatossági szinttől függ, mástól nem,a stabilitása is,mert az aura stabilitása megmutatja a saját sebezhetőséged mértékét is, van aki alapból lát aurát, vannak szerintem erre a célra meditációk, melyeken keresztül ez elérhető .
2022. júl. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!