Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Spirituális megközelítéssel...

Spirituális megközelítéssel mire utal az ha valakiben teljesen el van nyomva a női oldal?

Figyelt kérdés
2022. júl. 7. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
Állva pisil.... spirituális értelemben persze.
2022. júl. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Páncélos szúnyog ***** válasza:
78%
Nekem általában éveket csúszik a menstruáció.
2022. júl. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miben jelentkezik ez?
2022. júl. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Arra hogy előző életeidben férfi voltál, és nehezedre esik átállni a női nemhez. Az is lehet hogy anyukád fiút várt, és ezért. Sok oka lehet!
2022. júl. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3

Nem tudom megelni a nőiességemet. Bármi ami a nőiseghez kapcsolódik, nehezemre esik. Nem csak a felszínes dolgok, hanem hogy öltózködés, meg smink meg hajcsinálas meg társai, ezek a külsőségek.

Pl nem szeretnek gyereket se, nem is banok jól velük, nem vagyok az agondoskodó haziasszony-tyúkanyó figura.

PLUSZ

Nőkkel nehezebben jövök ki, nem találom velük a közös hangot. Van akinek a nőiességétől a hideg futkározik a hátamon, annyira taszít.

2022. júl. 8. 16:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek 4# -vel, ez lehet az ok.

Sok életünk volt, és a lelkek nagy része sokkal jobban szeret az egyik nemben leszületni, mert az arra jellemző minőségeket jobban a magáénak érzi.

Szükséges azonban mindkét nemben leszületni, hogy a másik nem minőségét, a megtapasztalásait is időnként átéld, kiegyensúlyozott legyen az emberi lét.

Viszont ezáltal, hogy az egyik nem preferált, gyakrabban abban történik a leszületés, érzékennyé teszi bizonyos itteni hatásokra (az emberek nagy száma, stb) és amikor az ellenk nemben születsz le, könnyen áthozod a másik nemhez tartozó minőségeket, szexuális orientációt, stb.

Javasolhatok csak, de törekedj megélni a nőiességet, járd körbe, csinálj nő minőségre jellemző dolgokat, és kevésbé a férfias minőségeket.

Persze ne "erőszakold meg magad", ne legyen kényszer és szenvedés ez.

Nem a te hibád hogy ez most ilyen, próbáld kihozni a legjobbat belőle.

2022. júl. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Némileg én is így vagyok, meg mint a kettes. Sosem állt be nekem sem a menzeszem, pedig már 30 vagyok, gyógyszert meg nem akarok szedni rá, az bőven elég, amint az asztmámra szedek. Nincs bajom a gyerekekkel, de hányok a terhesség, szülés gondolatától, akárcsak egy lehetséges abortuszétól is. Undorít az is, ahogy a társadalom a nőket kezeli. Az is bosszantó, hogy szinte alig van, aki megértene.


Anyám kifejezetten lányt várt, úgyhogy esetemben garantáltan nem szülői okok vannak. Fura módon kamaszkoromig nem nagyon lehetett ennek jelét látni, az első menzesszel változtam meg szinte egy csapásra, sokáig azt sem tudtam, mi bajom van. Nem szerettem, ha szemeztek velem, ha udvaroltak, átláttam az egészen, meg valahogy furcsán énidegen volt az egész, ellenben nagyon szívesen voltam én a gavallér, lestem a másik kívánságát, védtem a másikat, ha valami baj történt, stb. Furcsa nagyon... A macsó, nagyképű férfiideál is taszít, az csak egy túlértékelt karikatúra. Férfiak közül kifejezetten csak a nőies lelkűek jöttek be, ha egy fiút sírni láttam boldogan vigasztaltam meg, sosem tartottam taszítónak meg ilyen baromságok. A filmet néztem ott is 10-ből 8-9 alkalommal férfi karakterekkel tudtam azonosulni jobban. Bár erősen szkeptikus vagyok a korábbi életeket illetően, néha elkap a gondolat, hogy lehet, hogy előző életemben szemét voltam a nőkkel, és onnan mindez? De valahogy olyan nehezen feltételezem ezt magamról... Mindenesetre érdekes.

2022. júl. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!