Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez lehetséges? Ilyen lesz a...

Ez lehetséges? Ilyen lesz a gyerekem?

Figyelt kérdés
Van egy legjobb barátnőm már gyerekkorunk óta ismerjük egymást mindent elmondunk egymásnak nincsenek titkaink.4 évvel ezelőtt mindig mondta hogy egyfolytában egy vörös hajú kék szemű kislányról álmodott.Sokszor.Rá 2 évre született neki egy kislánya és úgy nézett ki akár az álmában.Vörös haj kék szem.Én is talán 1 évvel ezelőtt 4-szer is álmodtam egy ugyan ilyet.Csak én kisfiútól álmodtam.Szőke haj kék szem.Tisztán láttam az arcát,göndör fürtjei voltak olyan mint egy angyalka.Másodszorra már 11 évesen láttam.Talán nekem meg egy ilyen kisfiam lesz???(amúgy is fiút szeretnék)Szerintetek??Előre is köszönöm a válaszaitokat:)
2010. szept. 22. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Nekem sikerült, pont olyan, amilyennek megálmodtuk, külsőre és belsőre egyaránt:)
2010. szept. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
én ebben nem hiszek.
2010. szept. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Ha sem az apa sem az anya nem szőke vagy nem kék szemű ne számítas rá.
2010. szept. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
85%
Utolsó válaszolónak nincs igaza, akkor is besikerülhet. A genetika csodája. Ennyi
2010. szept. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Vörös hajú ember a természetes szőke és természetes fekete hajú szülők génjeiből jön létre.
2010. szept. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
98%

Apukámnak és anyunak full barna szeme van, az enyém zöld, a fiamé pedig kék...


Hallottál már olyanról, h van amikor generációkon keresztül lappang egy tulajdonság, egyszer pedig kijön valakin?

2010. szept. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amennyiben te,vagy a párod kék szemű akkor van esély rá.Ha mindketten kék szeműek vagytok,akkor tuti.Már csak a szőke hajnak kell bejönnie,nem ritka a gyerekeknél a szőke haj,később bebarnul,vagy megmarad szőkének..A göndörség már csak fodrász kérdése.

Az iskolában farsangkor kap két angyalszárnyat,és egy glóriát.

2010. szept. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a férjem szeme zöldeskék,az enyém barna.
2010. szept. 23. 15:21
 9/9 anonim ***** válasza:

A legtöbb kisgyerek szőke emberek...

Ha a kérdező megálmodott egy szőke 4-6 éves fiút az lehet két barna ember gyermeke...

Lehet 10-12 évesen már sötétebb lesz a haja...ezen ne vitátzzatok, logikus...nekem is van barátom aki a kiskori képén 6 évesen tejföl szőke...most emg 17 évesen középbarna...

2010. szept. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!