Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Most akkor nem lesz gyerekem?

Most akkor nem lesz gyerekem?

Figyelt kérdés
Megnéztem egy tenyérjóslást a neten(gyerek célból).A kisujjnál vízszintesen van csíkom,de a rajz függőlegesen is mutatott,de nekem úgy nincs.Most akkor nem lehet gyerekem?Vagy ez hülyeség?32 éves vagyok,és amúgyis szeretném megcsináltatni a meddőségi vizsgálatot.
2010. júl. 18. 10:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az egész jóslás egy baromság
2010. júl. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
erre ne alapozz. B@romság az összes, sztem.
2010. júl. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugye ezt nem gondoltad komolyan? Net, tenyérjóslás... ilyenekkel nem is idegesíteném magam.

Sőt, mondok valamit: a barátnőmnek megmondták az orvosok, hogy sajnálják, de nem lehet gyereke. 2 évig járt orvostól orvosig, mindenféle injekciózásra. Kezdte elfogadni, hogy ez van, aztán teherbe esett. Persze magyarázat nincs rá. Van egy gyönyörű kisfia, ráadásul 2 hete hívott, hogy most meg ikreket vár.

2010. júl. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az első válaszolóval egyetértek.Én sem hiszek benne,csak kiváncsi voltam a válaszokra:-)
2010. júl. 18. 11:05
 5/12 anonim válasza:

aki hisz benne hogy nem lesz annak valoszinű hogy nem is lesz és majd siránkozik hogy jajj megjósolták és azért...

aki meg nagyivbe szarja le az összes ezoterikus marhaságot és éli az életet (jelen esetben szexel :D) annak meg 100% hogy lesz.

én nem hiszek a jóslásban nincs értelme, aberrált hülyeség az egész.

2010. júl. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Na,ja...és azt se felejtsük el,hogy-hogy a látnokok és jósok nem milliomosok???Hogy,hogy nem látják és nyerik meg havonta a lottót:-)...nem is értem.
2010. júl. 18. 12:10
 7/12 anonim ***** válasza:

Az energiából látod a jövőt. Ha kártyát húzol nálam a Te energiádból olvasom ki a múltat, a jelent és a jövőt. A tenyérjósok teszik ugyanezt a tenyeredből. A kártyánál a kártyán lévő jelek, a tenyérnél a tenyéren lévő jelek segítik a jóst. De a válasz nem onnan jön hanem belőled, körülötted lévő energiáktól (ez nemcsak a tiéd, hiszen más energiáit is hordozod, akivel együtt élsz, akivel együtt ülsz stb... ). Szóval ha te bármely kártyát kihúzol nálam függetlenül attól hogy mivan rajta az fog bevillani ami benned van. Ugye már érted hogy mennyit érhet az interaktív tenyérjóslás????

Hogy miért is nem vagyok milliomos? Az eszedbe se jutott hogy nem akarunk milliomosok lenni? :))) Vagy hogy esetleg azok vagyunk csak Te nem tudsz róla? Nem minden dolog az aminek látszik.

Viccet félretéve ha elolvasod az első bekezdést rájössz miért nem tudjuk a lottószámokat. Mutass nekem egy olyan energiát ahonnan ezt ki lehet olvasni és kiolvasom. Ha hozzád tart, és te nyered és találkozunk látni fogom. Ha úgy "húznák" a lottószámokat hogy valakit elkülönítenek és mond öt számot, akkor kitalálom. De ez nem így működik. Van akinek meg van írva és van akinek nincs. Ha nincs benne a tenyeredben akkor nincs is szükséged rá.

Ennyi.

Szóval ha biztosat akarsz tudni jóshoz menj ne interaktív baromságok alapján fikázz dolgokat.

2010. júl. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azt is megjósóltad hogy válaszolni fogok?:-)Hehe.Nem hiszek a jóslásban,egyszerű csalók vagytok,és nem,nem vagytok millomosok,legalábbis anyagilag nem.És akkor fikázok itt amikor akarok,Demokrácia van!
2010. júl. 20. 07:17
 9/12 anonim válasza:
Na ez a baj a mai világgal, hogy tele van ilyen beképzelt pofátlan majmokkal. A demokrácia nem azt jelenti h bárkire, bármikor, bármit mondhatsz. Látod én ezért nem hivatkozom rá. Nagy tévedésben vagy ha azt hiszed jobb vagy bárkinél is, mert nem vagy, senki sem jobb a másiknál, tetszik, nem tetszik.
2010. júl. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt is megtehetem,hogy beképzelt pofátlan legyek:-)!
2010. júl. 27. 08:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!