Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szeretnék elindulni a spiritua...

Szeretnék elindulni a spiritualitás útján, de előbb a rossz szokásaimat szeretném elhagyni (cigi, Fű, pia) hogy tudnám elhagyni ezeket és teljesen megtisztulni?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok de sosem találtam a helyem ebben a világban, és úgy érzem még a spiritualitáson belül is keresem az utam. Sosem voltam egy pozitív ember sajnos pedig nem panaszkodom az életemre de most egyre mélyebbre csúszok úgy érzem fű nélkül már aludni sem tudok. Voltam jósnál is ő azt mondta el vagyok ködösítve és a saját világomban élek, és ha nem változtatok rossz vége lesz. Sokszor felteszem a kérdést magamnak hogy "Ki vagyok én" és erre még egyszer sem tudtam válaszolni. Esetleg ha valaki hasonló cipőben jár szívesen olvasnám hogy tudott ki jönni belőle szeretnék végre én is boldog lenni. (Pszichológus kizárva ide is csak azért merek írni mert anonim maradok) Köszönöm ha segítesz
2022. aug. 10. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Ezt fejben el kell dönteni és letenni a szarokat. Nem kell ehhez ezo spiri izébizé, csak akarat és elhatározás.
2022. aug. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"el vagyok ködösítve és a saját világomban élek"

Ezt nagyon át tudom érezni, mert én tiszta vagyok a fenti szerektől (meg a többitől is), de ugyanez rám is érvényes.

Ebben szerintem valami generációs cucc is benne van. 🤔


Viszont a kérdésre válaszolva, szerintem mielőtt komolyabban belemélyednél az ezoterikus vagy spirituális irányokba, legalább indulj el azon az úton, hogy a szereket leteszed. Ne csináld egyszerre, kezd mondjuk a 3 közül 1-gyel. Figyelj arra hogy a kieső 1-et ne a maradék 2-vel pótold.

Nagyon erős eltökeltségre, es akaratra lesz szükséged.

Ebben segíthet az, ha elkezded keresni, hogy ezekkel a szerekkel mi az amit pótolsz? Mit adnak meg ezek a szerek, amit máshonnan nem tudtál megkapni? Érdemes inkább arra az időszakra visszaemlékezned, amikor elkezdted. Mert ami most előjönne, az már a függés miatt van, de elkezdeni nem a függés miatt kezdted el, mert akkor még nem voltál az.

A másik, amire szerintem keresd a választ, hogy mi az, ami miatt jobban megéri benne maradni ebben, és nem kimászni belőle. Mit ad az, hogy nem mászol ki belőle. Igen, nincsenek elvonási tünetek, de ezen túl is szerintem lehet valami.

2022. aug. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jaaa írtad is hogy előbb a rossz szokasaidat akarod elhagyni...Mindegy.


Amúgy kitartást és sok sikert!

2022. aug. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) Elgondolkodom ezen
2022. aug. 10. 20:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a spirituális nézetet nem lehet igazán leírni hogy mit is jelent pontosan, mert egyénfüggő. Persze onnan kezdődik hogy megkérdezed először Ki is vagyok én? A választ pedig nem tudod elsőre és sokkal több kérdésed lesz majd .. honnan jöttem, miért élünk, mi van ha minden illúzió, ha meghalok mi lesz…. és utána jön a keresés. Mi érdekel, mit akarsz megtanulni ami közelebb visz téged ahhoz amit te spirituálisnak érezhetsz? Megtanulhatod a tudatos álmodást, manifesztálhatsz, foglalkozhatsz jóslással ( tarot kártya, inga) , tanulhatod az energiát olvashatsz róla, mágiával foglalakozhatsz, asztrálisan utazhatsz , vagy quantum ugrást is végezhetsz. Persze egyszerre sok minden , miaz amit igazán szeretnél? Én is 21 vagyok és úgy 17 évesen kezdtem érdeklődni ezek után, és azóta sok mindent átéltem. Örülök hogy előjött benned a felismerés, hogy talán van más is mint a társadalom által generált rendszer. Nincs veled baj , ha másnak érzed magad :))) Privátban nyugodtan kérdezhetsz, bármiről , ahogy írtad anonimok vagyunk
2022. aug. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!