Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tegyek,ha alacsony rezgéss...

Mit tegyek,ha alacsony rezgésszámú vagyok?

Figyelt kérdés
Amiben valójában semmi természetfölötti nincs,mert csak annyit jelent,hogy depresszív,negatív ember vagyok aki képtelen bárkit is szeretni,viszont azért tettem fel ezóban a kérdést mivel ők szoktak érteni ahhoz,hogyan lehet boldogabb az ember,hogyan szerethet jobban élni és hogyan szerethet másokat.

2022. aug. 24. 06:05
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem rontás van rajtad. Kérj rontás levételt valamelyik sámántól.
2022. aug. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
A villamosszék határozottan növeli a rezgésedet.
2022. aug. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21%
Több vibrátor kevesebb búvalbaszottság
2022. aug. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg eszköz áll rendelkezésedre, hogy kikerülj ebből az állapotból, kérdés szeretnéd-e. Ha alacsony a rezgés/tudatossági szinted az nem azt jelenti, hogy valaki depressziós vagy sem, az a lélek tudatossági szintjét jelenti, leginkább azt, milyen a viszonya az anyaggal. Az elme egósság miatti sebezhetősége, az anyag iránti birtoklásvágy miatt lehetsz depressziós, egyedül a meditáció lenne képes arra, hogy a depresszió felé hajló kockázat a nullához közelítsen, ezzel kapcsolatban is sok elméleti és gyakorlati anyag található a neten, ha érdekel és változtatni szeretnél. Nagyon kevesen boldogok felhőtlen, azt hiszik ha van valami megfogható dolguk, elért eredmények, attól függ az egész, pedig a valódi boldogság a függetlenségbe van kódolva.
2022. aug. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!