Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 2012-ben elviszik az alacsony...

2012-ben elviszik az alacsony energiaszintű rossz embereket az UFÓk?

Figyelt kérdés

Lehetséges, hogy úgy lesz a világvége, hogy az idegenek elviszik innen a rossz embereket ? A rosszaknak alacsony szellemi energiájuk van így könnyen megkülönböztethetők.

"... életünk is ezt a gyorsulást energiaszintünk emelésével lehet elvinni. ..... "


És ezek után a paradicsomi állapotok visszatérnek a földre, mint amikor az elődeink az ufók, itt éltek a földön ! Az lesz az ítélet, hogy az idegenek elviszik az alacsony energiájú gonosz embereket és a jók meg itt maradnak.


Hogyan vélekedtek ti.


[link]


[link]


2011. febr. 24. 20:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Az olyan alacsony intelligenciájú embereket viszik,akik hisznek az ilyesmiben. Velük tudnak kísérletezgetni.
2011. febr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
35%
Ez hülyeség .. -.-' 1.mit izélsz azon hogy 2012 .. 1 a 1.000.000 -hoz az esélye hogy télleg "világvége" lesz ..XD hogy mindenhol ez a baromság megy ..továbbá szerintem nem is léteznek UFÓ-k ,hiszek a term. feletiiben + szakértője vagyok ..de UFÓK,na ne röhögtess! XD
2011. febr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
35%
EZ EGY AKKORA MARHASÁÁGG!! Már 2000-ben is mondták . hogy világ vége lesz !! És akkor sem lesz ! Szóval most sem lesz !! -.-"
2011. febr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
62%
Még mindig itt tartunk?
2011. febr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
54%
És mit kezdenének egy rakat idiótával, köztük veled?
2011. febr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Persze, hogy elviszik őket. És vendégül látják őket a Vénusz felszíne alatti palotájukban, ahol a kozmikus energiagenerátorok működnek, és Uri Geller innét irányítja az emberiség sorsát mozgató energiahullámokat.
2011. febr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
52%
kezdjél félni
2011. febr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

"Persze, hogy elviszik őket. És vendégül látják őket a Vénusz felszíne alatti palotájukban, ahol a kozmikus energiagenerátorok működnek, és Uri Geller innét irányítja az emberiség sorsát mozgató energiahullámokat."


HAHAHAHAHAA!!! Istenem olyan beszólások vannak ezen az oldalon hogy besz.rok a nevetéstől!! :)


Na de komolyra fordítva a szót! Ide figyeljen minden olyan barátom aki hisz ebben a 2012-es világ végében!


Ezt az egyik újságban olvastam (Metropol) ahol szó eset a Maja naptárról és annak 2012-es világ végéjéről, nos az a nagy büdös helyzet hogy nem lesz világvége 2012 december 21-én és mért nem? Mert ugyan is a Maják akkor kezdik el folytatni a naptár készítését az Őseik tiszteletéért vagy mi, és csak a Hollywood-i filmek etetik az emberek agyát ezzel a világvéges cuccal és veszik ezt olyan nagy dobra holott a Maják egyáltalán nem aggódnak attól a ténytől hogy egyszer majd "2012. December. 21-én" eljő a vég, mert ők tudják hogy csak humbug az egész szóval nem kell besz.rni nem fog történni semmi. :) De ha még a leírtak alapján továbbra is hisztek benne akkor csak annyit tudok nektek mondani hogy ez a ti bajotok én tudom hogy nem lesz semmi így boldogan fogom leélni az életem anélkül a tudat nélkül hogy 2012-ben véget érne bármi is. :)

2011. febr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
52%
mit szívsz? kérek én is
2011. febr. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Definiálnád azt kérlek hogy "alacsony energiaszint" vagy az hogy energia?
2011. febr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!