Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a szabadkőművesség? Most...

Mi a szabadkőművesség? Most jó dolog volt az vagy rossz? A mai szabadkőműveseknél meg miért jönnek a gyíkemberekkel stb?

Figyelt kérdés

2022. szept. 12. 13:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
14%
Mennyi konteóhívő, te jó ég. Háttérhatalom, gyíkemberek, persze.... 🤣🤣🤣
2022. szept. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Darius- ***** válasza:
65%

8- Drabik hol ir a gyikemberekrol ? Mert én olvastam a muveit, és errol nem ir. Az David Icke, aki vélhetoen csalo.

Vagy miért van rajta az egy dollaroson a 13 lépcsos piramis , amely szabadkomuves jelkép. A 100-as ukran hryvnya-n is rajta van.

Milyen érdekes igaz, hogy éppen a leggazdaggabb a tagjai, akik osszeulnek a Bilderberg csoportban politikusokkal. Persze nem a pénz iranyit napjainkban. A hattérben konnyebb iranyitani egyértelmuen.

2022. szept. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
30%
Nyilván, ha én irányítanám a világot, és inkognitóban akarnék maradni, mindenhova felrajzolnám a jelemet, nem? Sok buta proli meg azt hiszi, hogy leleplezi bármit...
2022. szept. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
73%
#13 Úgy lehet a legjobban elrejteni valamit, ha kirakod közszemlére.Aztán ha szükséges, kimagyarázod valami hülyeséggel.Megteheted hisz te uralod a médiát.
2022. szept. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Darius- ***** válasza:
48%
Harmas, ezt a Pythagoras haromszoggel magyarazzak. De mindenki azt hisz amit akar, ha te nem hiszel ebben, értheto, nem nagyon hagyjak, hogy abizonyitékok kiszivarogjanak, a tévében nincs is erre mod, az internetet viszont mivel nehéz kontrollalni, ott lehet talni roluk infokat.
2022. szept. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!