Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem ijesztő ez az ai videó?

Nem ijesztő ez az ai videó?

Figyelt kérdés

[link]



2.40 perc, de 1 perc múlva még nézni is rossz.



[link]


És akkor ilyen cikkeket írnak...


2022. szept. 17. 19:17
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Szerintem látszik, hogy azért még mindig visszafogják a hardverek. De ez egy idő után változni fog.
2022. szept. 17. 19:18
 2/26 anonim ***** válasza:
85%
Nem az.
2022. szept. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Meg se nézted
2022. szept. 17. 19:23
 4/26 anonim ***** válasza:
81%

De, az elejétől a végéig, de számomra nem volt ijesztő ennyi.

Mindenkinek más az ijesztő.

2022. szept. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
82%
Nekem sem ijesztő, mivel tisztában vagyok vele, hogy mi az AI és hogy nem magától csinál egy ilyet, hanem direkt erre tanítják úgymond (emberek által készített képek, videók adják ennek az alapját).
2022. szept. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Mert nem érted a lényeget.


Ezt is csak beprogramozta valaki. És szépen megcsinálta.


Vagyis bármire be lehet programozni az ii-t, bármit megcsinál.

Vagyis igazából nem is az ai az ijesztő, hanem az ember aki ennyi energiát fektetett ebbe a vidóba. Ilyeneket tanul az ai? Ez elég csúnya.


Ha értenéd azt hogy miképpen lehet ilyeneket csinálni, akkor felfognád hogy azért ez elég nyugtalanító...

2022. szept. 17. 19:41
 7/26 anonim ***** válasza:
90%
Megnéztem és szerintem sem volt annyira durva. Ennél jóval ijesztőbb videók is vannak.
2022. szept. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%

Bármire azért nem lehet beprogramozni, de sok mindenre lehet.


"Vagyis igazából nem is az ai az ijesztő, hanem az ember aki ennyi energiát fektetett ebbe a vidóba. Ilyeneket tanul az ai? Ez elég csúnya."


Az szubjektív, hogy mi ijesztő meg csúnya. Ez is egyfajta művészet ha úgy nézzük, csak nem hagyományos módon készült a videó, hanem gépi algoritmusok segítségével.

2022. szept. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Utolsó, pont ez a lényeg, hogy közel se annyira egyszerű megírni az algoritmust.


A legtöbben még ott járnak, hogy beírnak egy szöveget és kiad egy szuper képet.


Ezt viszont direkt átprogramozták, belenyúltak.


Nem sok derül ki a reddites postból. De nekem gyanús hogy ezt saját hardveren futtatták.


Egyébként tele van a net ilyen tutorial videókkal amik bemutatják az alapokat.


[link]

2022. szept. 17. 20:14
 10/26 anonim ***** válasza:
44%
Hát, aztán... lehet, hogy ha tényleg annyira intelligens, akkor a Földdel is okosabban bánik, mint az ember. Akkor aztán tőlem átvehetik a hatalmat.
2022. szept. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!