Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megnéztem egy videót. Tényleg...

Megnéztem egy videót. Tényleg rossz dolgok fognak velem történni?

Figyelt kérdés

Megnéztem egy videót, ami nagyon bizarr volt, és félelmetes, beteg. A végén valamiért kitört belőlem a sírás is, pedig nem szokásom sírni. Aztán elolvastam, hogy az a babona járja, hogy aki megtekinti ezt a videót, azzal rossz dolgok fognak történni.. Nagyon kétségbe vagyok esve, és úgy érzem nagyon mélyen érintett ez a videó.Most mit tegyek?:'(


Mellesleg ez a videó volt az: [link]


NAGYON FÉLEK


17/L



2017. febr. 4. 12:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Hú, ezt egyszer én is megnéztem, és emlékszem, hogy engem is megrázott, könnybe lábadt tőle a szemem. Amúgy úgy tudom, hogy ezt a szerencsétlent gyerekkorában szexuálisan molesztálta valamelyik férfi hozzátartozója, amiatt lett ilyen elcseszett szegény.

De ne legyél kétségbe esve, tudatosítsd, hogy a babonák, meg más egyéb, hasonszőrű ezoterikus dolgok csak baromságok, tök irracionálisak, és nem érdemes rettegni tőlük. Mármint akármi köré lehet ilyen ostoba mesét szőni, azt is mondhatná ennyi erővel bárki, hogyha Putyin Magyarországra jön, akkor minden 10. családban, ahol nem tartanak kecskét, meghal a legfiatalabb gyermek, szóval érted, ennek ugyanannyi értelme lenne, mint annak, hogy rossz dolgok fognak veled történni, ha megnézed a videót.

16/L

2017. febr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
14%

Ú én is kurv_ára befostam !

Ajánlim figyelembe Paul Steet youtube csatornáját erre is csinált egy videót !

2017. febr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Pont most néztem meg, ahogy próbáltam valami magyarázatot találni. De köszönöm az ajánlást.

Kedves első válaszoló! Neked pedig köszönöm, hogy próbáltál megnyugtatni, de azthiszem időbe fog telni mire feldolgozom.:\

2017. febr. 4. 13:09
 4/25 anonim válasza:
100%
Ne aggódj, semmi rossz nem fog történni emiatt. Látod más is látta és vele se történt semmi rossz.
2017. febr. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Nem merem megnézni, valami ijesztő elő fog ugrani benne?
2017. febr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%
Igen 5# válaszoló k_urva ijesztő lesz ! XD
2017. febr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
100%
Láttam ezt a videót én is és nem történt velem semmi rossz dolog sem a babonák meg hülyeségek.
2017. febr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nem fog semmi történni.
2017. febr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
38%

Pfff puncik, ez full vanilla videó.

Deepwebről szedetteket keressetek, ott vannak jók.

2017. febr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Hmm invisible web ... Nem gerjedek a' halottakra és a' 6 éveskre ,de lehet velem baj előző válaszoló.

Más dolgokra amúgy hasznos .

2017. febr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!