Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Pokolba fogok kerülni, de nem...

Pokolba fogok kerülni, de nem akarok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz bűnöket követtem el. Majdnem börtönben is voltam, kaptam egy előzetest fű mag rendelés miatt. Füveztem, drogoztam, alkoholista és prosti is voltam.Egy életen keresztül kellene gyónnom, templomba járnom, de ez engem hidegen hagy. Nagyon nem hiszek istenben, és full hülyének tartok mindenkit, aki hisz benne. Karmában és reinkarnációban hiszek, talán még a pokolban is. Fiatalon jártam hittanra meg temploba is, az nem elég? Mit tehetnék? Lehet az élet maga a pokol?
2022. szept. 22. 05:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
Ha nem hiszel Istenben akkor kerülhetsz a pokolba amiket le irtál bünt azok közül megszabadít jézus de mindenképp honvéd kell Istenben és jézus krisztusban,és nem a karmában és reinkarnációban mert ezek nem léteznek és nem segítenek csak isten és jézus ha megbántad és elfogadtad jézust mint megváltodat a mennybe kerülhetsz
2022. szept. 22. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

Hát az mindenesetre látszik, hogy a drog nem sokat hagyott meg az agyadból.

Istenben nem hiszel, de a pokolban igen? :D Bolond.

Egyetlen mentséged, hogy a kamusunk vagy, akinek az a bűne, hogy kamukérdéseket ír ki, de ezért még nem jár pokol.

2022. szept. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Füveztem, drogoztam, alkoholista és prosti is voltam.


Hacsak közben nem ártottal embereknek, ez meg nem bűn önmagában. Itt csak magadnak artottal

Ha a következő életedben fogsz bűnhődni amiatt ne aggódj, úgysem fogsz érezni belőle semmit…

2022. szept. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalon jártál hittanra? Ez mire lenne jó? A Menny kapujában bemondod, és ez VIP belépő?

Oda elvileg kizárólag kegyelemből lehet bejutni. Tehát elfogadod Jézus... és a vére az ár...

De te egyszerre hiszel mindenben is és semmiben. Félsz az Istentől aki a pokolra küld, de szerinted nincs Isten. Karma meg ilyenek van, de ehhez meg nincs köze Istennek, ha meg reinkarnálódsz, akkor nem a pokolba kerülsz, ahova gondolod, hogy mész.

2022. szept. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Én is úgy tudom, hogy kamu kérdésekért nem jár pokol. Javítsatok ki, ha tévedek.
2022. szept. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
56%

Senki nem akar odakerülni mégis szinte minden keresztény odakerül.

Próbáld megszokni a gondolatot.

2022. szept. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha így érzed, akkor élj egy jobb életet :)
2022. szept. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Most vagy benne.


Úgy kerülhetsz ki belőle, hogy nem azzal foglalkozol, mi lesz a halálod után, hanem azzal, mi lesz előtte.

Tedd jobbá a saját és mások életét.

2022. szept. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
33%
Talán pszichiátria?
2022. szept. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Ne aggódj, ott több lesz az ismerős.
2022. szept. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!