Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Karma karkötő segített már...

Karma karkötő segített már valakinek?

Figyelt kérdés
Szeretnék én is venni, hátha segít a mentális problémákon.

2022. szept. 25. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne, annak aki árulja.

A mentális probléma egyik tünete, h ilyeneket akarsz venni.

2022. szept. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Elsőnek igaza van, ne dőlj be ilyesminek. Buddhista vagyok, épp ezért beszélnék le mindenkit az ilyen hülyeségekről. Ezeknek semmi köze a karmikus kötöttségekhez, azok oldásához. Olvass, tanulj, ne dölj be hülyeségrknek.
2022. szept. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
51%

Nekem sokat segített. Eladtam 5000 db-ot és vettem egy házat a bahamákon. Most itt ülök a napsütésben és fűszoknyás lányok táncolnak körülöttem.

Józsi bácsi, 64F

2022. szept. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm az észrevételeket és a tanácsokat.
2022. szept. 25. 22:27
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha nagyon akarsz bemész egy szimpla gyongyoshoz és veszel egy onix karkötőt ugyan az. És feltételezem hogy sokkal olcsóbb is.

De nem sokat segít.

Olyan mint a dumboban a varjú toll amitől az elefánt száll…

Ha nem láttad én a rajzfilmet ajánlom, a film érdeklődés hiánya miatt nekem kimaradt…

A válasz mindenképpen benne van, a kérdésedre.

2022. szept. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meggyőztetek, hogy mivel nem érdemes próbálkozni.
2022. szept. 26. 19:15
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A placebo hatás miatt mindenkinek segít, aki hisz benne, de nem maga a mágikus tárgy/szer hat ilyenkor, hanem a hozzá társított erős hit, hogy ez segít. Olyan pszichés folyamatokat indít el, amik igazolni fogják a hasznosságát, működőképességét - akkor is, ha bizonyíthatóan nincs neki.
2022. okt. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
Ha hiszel benne (avagy a placebo, ami nem átverés ha hiszel benne, mivel agyi folyamatokat indít el), az csodákra képes.
2022. okt. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy 500ft os kvarc óra is mutatja az időt, meg egy 3mrd es patek is, de ha egy 3 mrd es patek lenne a kezeden lehet hirtelen sokkot kapnál.
2022. okt. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A macska karma biztosan rendbe rakta már valaki ábrázatát de a karkötő hááát nem is tudom.
2022. okt. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!