Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért pont egy ilyen érdekes...

Miért pont egy ilyen érdekes családba születtem bele?

Figyelt kérdés

Szóval dióhéjban:

Anyám és apám kb. 23 éve elváltak (6 és fél évig tartott a házasságuk). Anyám nevel, ő vett magához. Apámat nem láttam mert sosem látogatott meg, de mindig azt mondják róla, hogy egy hazug, tróger, semmirekellő ember, nem is baj hogy nem láttad. Ez azért engem sért, hogy így beszélnek arról az emberről (a 2 közül) aki létrehozott engem. Nagyon elképzelhetetlen helyzet ez, mert én nem láttam, hogy mi történt ebben a házasságban, nem mondom azt, hogy anyámnak nem így kellett döntenie de akkor is: miért lettem én ennek a 2 szétment személynek az "áldása", biztos, hogy meg kellett volna születnem? Hogyan és miért lettek egy pár?

Mennyire igaz az amiket a családom anyai tagjai beszélnek az apámról, tényleg meg van alapozva, hogy ilyen sértő módon minősítsék, hiszen ő (is anyámmal együtt) teremtett meg engem?

Anyám miért nem szeretne ezek után új párt (vagy korábban lehetett volna nevelőapát nekem) magának? Nem hiszem el, hogy ő magányosan tud boldogan élni 53 éves.

Nekem ez nagyon érdekes, elképzelhetetlen helyzet, ahol rengeteg a megválaszolatlan kérdés illetve az olyan történet amiket mély homály fed. Milyen hatással van a személyiségemre?

Ez egy olyan téma amit a mai napig kutatok. Talán az a dolgom az életben hogy megfejtsem ezt a megoldatlan ügyet?



#szülő #különélés #életfeladat #ellentétes személyek #gyermekkel megáldott #rossz családi helyzet
2022. okt. 3. 13:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
22%

Most ez komoly kérdés?


Oda szülész ahova.

Miért kell ezt túlmisztifikálni?

2022. okt. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
26%
Jaj csak mert téged, a nagy őfelségét megcsinált apuci, akkor már apuci csakis egy jótét lélek lehet. Mert te akkora nagy valaki vagy.
2022. okt. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
Ne foglalkozz a felettem lévő az idióta válaszolókkal. Azért beszélnek veled így, mert saját magukkal van bajuk. Szar az életük. Szóval nyugi, te még jó helyzetben vagy :D
2022. nov. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

Ne foglalkozz a felettem lévő kommenttel és ne menj a valósággal szembe.

Köszi

2022. nov. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
21%
Köszönöm a megerősítést utsó :)
2022. nov. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%

"Nekem ez nagyon érdekes, elképzelhetetlen helyzet, ahol rengeteg a megválaszolatlan kérdés illetve az olyan történet amiket mély homály fed."

Több millió másik ember is így van.


"Milyen hatással van a személyiségemre?"

Pszichológust kellene megkérdezni erről.


"Talán az a dolgom az életben hogy megfejtsem ezt a megoldatlan ügyet?"

Nekünk kellene ezt tudni?

Senki életének sincsen célja.

Max te tűzöd ki magadnak.

2022. nov. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%

Engem olyan ember nevelt fel csak kotelességbol aki nem is akart gyereket

Aztan meg irigykedik ram mert konnyebb az életem

Mi a f****nak vállalt akkor gyereket???

2022. dec. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 NTBS ***** válasza:
0%
Mert ez a Sorsod. Az oka majd kiderül.
2023. febr. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igazából azt nem értem, hogy hogyan házasodtak össze a szüleim? Meg miért utálták meg a másikat ennyire? Vagy miért akartak gyereket ha ilyen rosszul lett a viszonyuk? Azt sajnálom nagyon hogy nem láthattam őket együtt boldogan. De nem tudom ha én megszülettem tőlük akkor annak van valami oka, nem? A sors mégis egymásnak adta őket még ha nem is olyan sokáig.
2023. máj. 13. 12:53
 10/19 anonim ***** válasza:
Egymásba szerettek aztán elmúlt a szerelem
2023. máj. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!