Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért pont egy ilyen érdekes...

Miért pont egy ilyen érdekes családba születtem bele?

Figyelt kérdés

Szóval dióhéjban:

Anyám és apám kb. 23 éve elváltak (6 és fél évig tartott a házasságuk). Anyám nevel, ő vett magához. Apámat nem láttam mert sosem látogatott meg, de mindig azt mondják róla, hogy egy hazug, tróger, semmirekellő ember, nem is baj hogy nem láttad. Ez azért engem sért, hogy így beszélnek arról az emberről (a 2 közül) aki létrehozott engem. Nagyon elképzelhetetlen helyzet ez, mert én nem láttam, hogy mi történt ebben a házasságban, nem mondom azt, hogy anyámnak nem így kellett döntenie de akkor is: miért lettem én ennek a 2 szétment személynek az "áldása", biztos, hogy meg kellett volna születnem? Hogyan és miért lettek egy pár?

Mennyire igaz az amiket a családom anyai tagjai beszélnek az apámról, tényleg meg van alapozva, hogy ilyen sértő módon minősítsék, hiszen ő (is anyámmal együtt) teremtett meg engem?

Anyám miért nem szeretne ezek után új párt (vagy korábban lehetett volna nevelőapát nekem) magának? Nem hiszem el, hogy ő magányosan tud boldogan élni 53 éves.

Nekem ez nagyon érdekes, elképzelhetetlen helyzet, ahol rengeteg a megválaszolatlan kérdés illetve az olyan történet amiket mély homály fed. Milyen hatással van a személyiségemre?

Ez egy olyan téma amit a mai napig kutatok. Talán az a dolgom az életben hogy megfejtsem ezt a megoldatlan ügyet?



#szülő #különélés #életfeladat #ellentétes személyek #gyermekkel megáldott #rossz családi helyzet
2022. okt. 3. 13:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

#9

Ebben mi a különleges?

Sokszor megtörténik, nap mint nap.

2023. máj. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

#9

Az írásod alapján nem hiszem, hogy több mint 10 éves vagy.

2023. máj. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom, jobban jártak volna szerintem gyerek nélkül. Vagy születtem volna egy másik családba ahol mind a 2 szülő van és együtt nevelik a gyereket.

Elgondolkodom azon is hogy egyáltalán engem akartak-e, mert lehet én nem tervezett gyerek voltam...

2023. máj. 15. 09:07
 14/19 anonim ***** válasza:
oké, álmodozz de ne az interneten
2023. máj. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
82%

Vagy születhettél volna Afrikába ahol 5 éves korodba éhenhalsz

Na most melyik a jobb?

Kár ilyeneken gondolkodni, ez van és kész

Ne a múlttal foglalkozz, hanem a jelennel meg jövővel

Meg azzal hogy jobbá teszed az életedet

2023. máj. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt apám, de egy barom, mindig csak kritizált, semmi nem volt jó neki :( Bár ne lett volna, nem lennék ilyen szerencsétlen felnőtt koromra :(
2023. máj. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
De akkor is miért vágták el egymás között a köteléket?
2023. máj. 16. 11:33
 18/19 anonim ***** válasza:

MERT AZ EMBEREK NEM EGYBITESEK


ezért, de látom te az vagy

2023. máj. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlt a szerelem
2023. máj. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!