Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van jelentősége annak, hogy...

Van jelentősége annak, hogy az eddigi komolyabb párkapcsolataimban lévő lányok apja már nem élt, amikor megismertem a lányt?

Figyelt kérdés
A minap gondolkodtam el ezen, hogy az eddigi csajaim közül, akikkel komolyabb lett a kapcsolat, egytől-egyik félárvák apai téren. Furcsa véletlenek. Írhattam volna a családi kapcsolatokba is, de talán ide jobban illik. Lehetőleg normális válaszokat kérnék.
2010. szept. 26. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Erdekes.En 31 eves vagyok,de gyerekkorom ota mindig van egy bolond a közelemben.A bolondot szo szerint ertsd.Ez mar gyanus,mert a fel vilagot bejartam es ahogy jobban belegondolok ez mar nem lehet veletlen.Lehet,hogy valami problemat kell megoldanunk ebben az eletünkben vagy mittudomen.
2010. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Biztos hogy lehet valami jelentősége.ha komolyan érdekel a téma keress fel egy asztrológust.Persze érdemes utánaérdeklődni nem kuruzslókra gondoltam.
2010. szept. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Természetesen van. Amúgy én is félárva vagyok :)

Az, hogy milyen embereket vonzunk be az életünkbe mindig minket tükröz. Nyilván nem azt jelenti, hogy Te is az lennél csupán valami karmikus dolgod van ezzel. Többet nem tudok mondani ennyi információból. Nekem apukám szenvedélybeteg volt, na most az eddigi összes páromnak fokozott hajlama volt erre. Ez sem véletlen. Meg még ezer példa...

2010. szept. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is vonzom a furcsa embereket, de fogalmam nincs miért. Lehet hogy az éppen aktuális lánynak olyan személyiség kellett, akire felnézhet, mint az apukájára Én röviden ezt gondolom.
2010. szept. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Eddig három komoly kapcsolatom volt, a 3. a férjem, és mindegyiknek az első hónapokban, mikor csak elkezdtünk járni, meghalt a nagyapja...


Csak érdekességként írtam le, nem tudom, h ez jelet-e valamit, vagy csupán véletlen:)

2010. szept. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Üdvözlök mindenkit, köszönöm a válaszokat, melyeket fel is pontoztam. Ha valakinek van még ötlete, élménye, tapasztalata, ne habozzon beírni!


Egy érdekes momentum. Ma pont beszélgettem a húgommal és neki is említettem, hogy milyen furcsa ez, hogy sohasem volt apósom. És a tesóm mondta, amire eddig nem is gondoltam, hogy elképzelhető, hogy az, hogy édesanyám 11 éves volt, amikor az apjuk (a nagyapám) otthagyta őket és ez jobban megviselte anyámat, mintha meghalt volna, számára onnantól halott volt az apja. A tesóm szerint ennek van köze ehhez a jelenséghez, hogy az ilyen nőket vonzottam be, akiknek már meghalt az apjuk.

2010. szept. 27. 19:35
 7/7 anonim válasza:
nálam meg az van,hogy eddig az összes barátomnak volt kistestvére.(5,7 évesek kb)
2010. szept. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!