Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismertem neten egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem neten egy lányt kb egy hete és soha nem találkoztam még ilyen gyönyörű és kedves és aranyos lánnyal és szombaton fogunk elősz9r talizni megyünk moziba de én már teljesen beleszerettem de ezt még nem mondtam neki. (? )

Figyelt kérdés
Néha érzem hogy ő is így érez irántam de nem akarom hogy ha azt mondom neki hogy szeretlek akkor megijed és azt mondja hogy neki ez túl gyors de érzem hogy nagyon bejövök neki... mondjam neki hogy szeretem?
2011. okt. 10. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Ne. Valsz. el se jön mert igazából férfi női reggel.


De ha mégis, akkor is korai ilyet mondani az első randin.

2011. okt. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
lehet hogy igazad van... mármint nem abban hogy fiú hanem abban hogy korai :) akárcsak az így jártam anyátokkal 1. évad 1.rész... ott se jött be :D
2011. okt. 10. 22:01
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem jön álom a szememre
2011. okt. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tetro ***** válasza:
34%

honnan tudod, hogy ő mit érez? honnan szeded, hogy bármit érez? mert három smileyval köszönt el? :DDDD figyelj: :))) :*

na, én is beléd estem mi? :D

és tényleg gyönyörű? a bulldogom segge is gyönyörű lesz fél óra photoshop után.

szerintem mond el neki mit érzel. hátha kiröhög, aztán az ad egy lökést, és talán sikerül felnőnöd.

2011. okt. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ted is korán mondta ki az "sz" betűset és ráfaragott!
2011. okt. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Én is neten (facebook) jöttem össze a barátnőmmel, 4 hónapja vagyunk együtt. :) Énis ugyanígy éreztem már az elején, de ne siesd el, ne rohand le, ismerd meg jobban! Az első szeretleket is ráér később kimondani. :) sok sikert!
2011. okt. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
igy jartam anyatokkal 1x01. ne mondd neki hogy szereted az elso randin.
2015. szept. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!