Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék uralkodni az...

Hogyan tudnék uralkodni az érzéseimen és a negatív gondolataimon, milyen spirituális tanácsok vannak erre nézve?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elmondom mi a problémám. Szóval, elrontottam az életemet egy ponton, és rájöttem arra, hogy kezdeni kell vele valamit. Megtaláltam azokat a célokat, amiért érdemes élni a Földön (magasabb iskolai végzettség, külföldre költözés stb...). Azt is tudom, hogyan lássak ezeknek neki, tehát tudom, hogy mi a célokhoz vezető út. De félek. Negatív érzések, gondolatok vannak bennem, hogy talán hiába teszem bele az erőfeszítést, nem fog összejönni. Mert már nem vagyok 18 éves sem, stb... és emiatt teljesen leblokkolok, és megdermedek.


Mit tudnék tenni, hogy nyugodt legyen a szívem, és elűzzem magamból a félelmet?


2022. okt. 24. 07:27
 1/8 anonim válasza:
Engedd el a felesleges gondolkodást meditációs gyakorlással.
2022. okt. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Ha, már felismerted, hogy elrontottad, és ki tudod mondani, elég magas tudati szinten vagy fiatal korod ellenére. Ez ritka, és pozitív.

Több híres előadó van, kedvencem Tolle és Wayne Dyer. Talán megérted már őket, keress rájuk nyugodtan.

Keress rá Gunagriha-ra nagyon érhetően beszél nagyon egyszerű és nagyon jó dolgokról, szeretem Csernus dokit is, szintén rengeteg anyaga van fennt, de most a Főnix szemináriumot ajánlom, nem első sorban, hanem egyik lehetőségnek a sok közül, ha a link nem nyílik meg keress rá, sokrészes hanganyag, kezdd az elejéről, ahogy haladsz előre, egyre nagyobb felfedezésekre fogsz jutni. A korábban felsorolt személyek nagyon kedvesek számomra, a felébredésed kristályosításában sokat tudnak segíteni. Barátkozz velük is!!!

A link: https://www.youtube.com/playlist?list=PLV2FlMovdAPIPfDjHVGiG..

2022. okt. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Itt is van egy Főnix szemináriumos link:

[link]

2022. okt. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát az ilyen Brian Tracy felé előadókat nem csípem. Pl. ez a manus kifejezetten ellenszenves nekem.
2022. okt. 24. 09:36
 5/8 A kérdező kommentje:
Inkább ősi módszerek érdekelnének.
2022. okt. 24. 09:37
 6/8 anonim válasza:
100%

Joe Dispenza, Bruce Lipton, Gregg Braden!!!, Alberto Villodo... keress rá ezekre, bizonyos téren a legjobbak, sok előadásuk van fent.

Iratkozz fel ide:

[link]

2022. okt. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Beszűkült a tudatod: valszeg nem ez az egy út érdekel, hanem több dolog is csak ráfókuszáltál erre nagyon.


Csak a végeredményre gondolsz: lehet nem jön össze, de nem tudhatod, és azt sem hogy közben mire nyílik lehetőséged, valamint ha nagyon akarsz valamit és megsem próbálod, akkor a sikernek semmi esélye, ha meg az utat is tudod élvezni akkor a siker 100%


Gondolj bele, hogy az életedben nem csak rossz dolgok vannak, próbálj meg a szépre is emlékezni, próbálj a jelenben élni, tervezd a jövődet, de ne éld bele magad biztos sikerbe, hanem tegyél érte, a múltban lejátszott cselekedeteid pedig a 100. agyalásra sem fog megváltozni.


És nem lehetetlen semmi, ismerek olyat aki 60 évesen is diplomázott még.

Valamint nekem is megmondta az egyik tanárom, hogy érettségim se lesz soha, ettől függetlenül mégis elsőre sikerült.

2022. okt. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A gondolatnak teremtő ereje van, nem mindegy mit, hogyan érzel, mit etetsz magadban, melyik érzést vagy gondolatot. Mondhatod, hogy nem tetszik Brien, rengeteg dolog összevág, mások is sok hasonlót mondanak, csak vagy saját nyelvükön, magyarul, vagy más szinkronnal, ami másképp hangsúlyoz. Ha érzékeltél valamit magadban, hogy nem ok, akkor tudatára ébredtél valaminek, elkezdted magad kívülről látni, és ez kva nagy dolog. Az, hogy milyen utat választasz, a Te döntésed, lehet az a Tao Te King, de bármi más. Csak szánj rá időt, és indulj el. Indulj el. Ha a csendet választod, és a befeléfordulás útját, akkor azon. Ez a meditáció, de ennek nézz utána, sokan misztifikálják, de nem az. Gunagrihát javaslom, és az előadásait, amikor a meditációról beszél, a korábban csatoltakban is, és nem a meditációit. Ha elkezdtél felébredni, vedd észre, hogy ez érték! Ok, kinyitottad a szemed, akkor nézz körbe, csak forgasd a szemed, ne tégy semmit, csak nézz körbe... aztán mozdulj meg :)
2022. okt. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!