Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A szerelem miért ilyen hatalma...

A szerelem miért ilyen hatalmas érzés? Hányadik dimenzióban van?

Figyelt kérdés

2022. okt. 26. 21:08
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
7 Remélem így van ahogy mondod, érzésre tényleg olyan. Hol lehet erről bővebben olvasni?
2022. okt. 26. 22:55
 12/22 Grimfox ***** válasza:
37%

Összesen kétszer voltam szerelmes életemben, szerintem ez még nem olyan kriminális szám. Ezekre az időszakokra visszagondolva tudom megállapítani, miben, és mennyit változtam amíg szerelmes voltam, és milyen maradandó változásokon mentem keresztül.

Persze, ha többet akarsz belelátni a szerelembe, ezt szabadon megteheted. Nem vitatkozni akarok a válaszaimmal, csak a kérdésedre válaszolni.

2022. okt. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
39%

Ez csak agyi biokemia

Ezt az euforiát bármi mas is kiválthatja.

2022. okt. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
41%

A legelső kiáramlás az Egy-ségből a polaritás-dualitásba,egyben a legnemesebb tűz táplálja...Ezt a visszaolvadási kényszert éli meg az individuum az örökös elválasztottságban a tudatosságának megfelelő szinteken megtapasztalva...hogy aztán az unió misztikán keresztül visszamásszon..

Ugye a legalacsonyabb anyagelvű csak az ösztönélet hiányérzeteivel azonosítja...pótlékokra használja,kicsit magasabb szinten személyiségjegyei kiegészítésére..Amikor kezdenek kiégni belőle a tévedések -azt mondjuk egyre teljesebb lesz- leszakadva az anyagi síkról,az empátián át (4. D) megtalálva a "sajátjait" az ideák világában kezd el égni a legmagasabb fokon,de ez már a mentális szint szerelme...

2022. okt. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
7%
Azt mondják a tanítók, a legjobb szex is csak "előjáték" az Istennel való egyesüléshez (megvilágosodáshoz) képest.
2022. okt. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
5%

Vajon miket élhet át? A külső és a belső polaritások egysége okozhatja ezt nála. És le merem fogadni, hogy nem egyetlen személybe szerelmes, bár a másik felét már régen megtalálta.


https://www.youtube.com/watch?v=Ptef9EG588E

2022. okt. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem tizedik dimenzióban van.
2022. okt. 28. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
45%

"a tudatmódosító hatása, olyasmi mint a megvilágosodás"

Ugyan, hogyan tehetsz ilyen összehasonlítást, amikor a szerelem köztudottan vak?

2022. okt. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Hát az hogy valami köztudott, az nagyon nem érv semmi mellett, vagy ellen. Inkább majdnem ellenérv :)
2022. okt. 28. 10:53
 20/22 anonim ***** válasza:

#19

Logikai hiba abszolútokat használni.

Szóval nem érv, de nem is ellenérv.


Föld lapos? Mert köztudott, hogy nem.

Tehát nem az?

2022. okt. 29. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!