Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A szerelem miért ilyen hatalma...

A szerelem miért ilyen hatalmas érzés? Hányadik dimenzióban van?

Figyelt kérdés

2022. okt. 26. 21:08
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Ja igen az félreérthető volt de aztán nem javítottam ki mert csak elsőre félreérthető, másodikra gondoltam megérthető nagy nehezen ha valaki nekiáll rendesen kielemezni. Szóval még egyszer egyértelműbben:



Az hogy valami köztudottan úgy van, az nem érv valami mellett (tehát nem jelenti azt hogy úgy van),


és az hogy köztudottan nem úgy van, az sem érv valami ellen (tehát nem jelenti azt hogy nem úgy van)



Az hogy valami köztudottan úgy van, az inkább ellenérv sok esetben (mégse úgy van).

Vagy az hogy valami köztudottan nem úgy van, az szintén ellenérv sok esetben (mégis úgy van)


Huh elég nehéz volt megfogalmazni, pont nekem aki nem vagyok mindig precíz ilyenekben :)



(Az volt benne a félreérthető, hogy a "valami ellen", meg az "ellenérv"-ben mindegyikben benne volt hogy "ellen")


Ja és azért gondolom ezt, mert azért a nagy tömeg amit hisz azt nem kéne csak úgy gondolkodás nélkül elfogadni, az nem elég indok hogy ja mer elég sokan azt mondták akkor az hu de biztos.

2022. okt. 29. 05:19
 22/22 anonim ***** válasza:
Szeretlek.
2022. okt. 29. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!