Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A tudományosok akkor is a...

A tudományosok akkor is a nagy bummban fognak hinni ha lejön Isten vagy egy földönkívüli civilizáció amelyek megmondják, hogy badarság az egész?

Figyelt kérdés
2022. nov. 12. 14:57
1 2
 11/11 kretens ***** válasza:
Én abban hiszek hogy nem a semmiből lett és nem a semmivé válik az álltalunk látható és érzékelhető valóság.Az ősrobbanás egy olyan elmélet amiből levezethető modellek lehetnek az univerzummal kapcsolatban napjainkig.Ha az ősrobbanás előtt nem lett volna semmi akkor maga az ősrobbanás sem jött volna létre.Ez szerintem olyan mint a saját egyéni létezésünk.Minden élőlény ami létezik és létezett nem csak úgy magától lett hanem előre eltervezték mint minket embereket is akik most vagyunk vagyis két ember szerelme egy nő és egy férfi álltal.Amig nem voltunk az számunkra olyan mintha előtte nem is létezett volna semmi mert nem tudjuk mi volt előtte vagyis hol volt az én-tudatunk pedig már születésünk előtt is volt információ tér idő és anyag.Minden vég valaminek a kezdete és minden kezdet valaminek a vége.Érthetőbben ez annyit jelent hogy az információ és az anyag nem vész el csak átalakul.Valóságos isten a valóságos istentől született de nem teremtmény ahogy a biblia irja.Ez csak egy féle képpen lehetséges mégpedig ha kivesszük belőle az időt.Egy idő nélküli létezés.Mi az időt mértékegységként használjuk hogy viszonyitani tudjunk az állapotváltozások közötti külömbségek között.Ha van egy felsőbb hatalom akkor ott nem létezik idő hanem tökéletes harmónia van egy állandó állapot ami nem változik viszont végtelen kreativitással rendelkezik ami végtelen számú külömböző állapotokat tud létrehozni és mindegyikben jelen van.
2022. nov. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!