Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan fogalmazod meg azt,...

Hogyan fogalmazod meg azt, hogy mi az a telepátia és hogyan történik? Az elme csinálja vagy a tudat? Hova megy az üzenet, a tudatba vagy az elmébe? Ezt hogyan észleli az élőlény? Hangként, tudásként vagy máshogy? Hogyan?

Figyelt kérdés

2022. nov. 25. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Ez gyakorlatilag csak azon múlik, hogy az adott fantáziavilág megalkotója hogyan képzeli el, milyennek írja le. Engedd szabadjára a fantáziád!
2022. nov. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Sehogy, a valóságban nem létezik telepátia. Kevesebb ezo kell neked.
2022. nov. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Nekem volt részem ilyenben. Egyszerűen úgy éreztem, hogy összekeverednek a gondolataink. Mintha a saját fejemben hallottam volna egy másik ember gondolatait. Ha gondolkoztam valamin, és a saját tudásom már kevésnek bizonyult, akkor automatikusan jött rá a külső gondolat, ami már nem az enyém volt, nem is a saját hangomon szólalt meg. De például konkrét kommunikációra, pl. "Itt és itt vagyok, találkozzunk fél háromkor." nem volt jó. Ilyeneket nem lehetett átadni, mint valami telefonnal.
2022. nov. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%

A telepátia nekem ötletként jelenik meg, pl fel kell hívni valakit.

De pont a telefonnál ez néha zavaró, mert annyira egyszerre jut eszünkbe, hogy aztán mindkettőnknél foglaltat jelez. Ilyen sokszor volt már.

2022. nov. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
#4 ezt úgy hívják véletlen. Életed során a telefonálásaid maradék 99.999%-ban meg nem történik meg.
2022. nov. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sejtcsoportok közötti azonnali (hullámszerű)kommunikáció, a létezésnek egy olyan kvantumok alatti tartományában ahol lényegében minden egyes atom összeköttetésben áll egymással.

Ha két "emberi tudat" között történik akkor a legtöbb esetben intuíció formájában.

2022. nov. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Van egy könyv, abban leírja, hogy a tudatalattid felveheti a kapcsolatot a másik ember tudatalattijával. De ehhez ismerned kell a saját tudatodat, mert csak ezáltal tudsz kapcsolódni a másik ember tudatához. Olyan mint az önismeret. Amíg nem ismered önmagad, addig nem ismerhetsz másokat sem.
2022. nov. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan elég sokszor, hogy távolról hallom a főni csengőjét, pár percre rá hív is. Nincs fix idő vagy ilyesmi, teljesen spontán. Kialakult egy ilyen, hogy tudjam hallgatni a rohamait felkészülten. :) Nincs magyarázat, nem is keresem, inkább csak röhögök az egészen, az van.
2022. nov. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!