Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy gondolhatta bárki is,...

Hogy gondolhatta bárki is, hogy nincsenek nálunk sokkal fejlettebb lények az Univerzumban?

Figyelt kérdés

Ekkora ökörség hogy juthat az emberek eszébe?


[link]


Napról napra egyre világosabb az igazság.

Kíváncsi vagyok mivel fognak ezek a másokat lealufóliásozók mentegetőzni.


2022. dec. 1. 14:51
1 2
 1/16 szvicsi ***** válasza:
75%

és miből gondoljuk azt hogy van?

Mondjuk nálam lehet vannak fejlettebbek :) de arra is gondolni kell, hogy mi van akkor ha mi vagyunk a teremtés koronái? és nálunk csak fejletlenebb lények sejtek vannak szana-szét az univerzumban

2022. dec. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Semmi nem utal rá, hogy lenne.
2022. dec. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Grimfox ***** válasza:
84%
Se bizonyíték, se cáfolat. De feltételezhetjük, mivel a lehetősége egyáltalán nem elhanyagolható. Amíg nincs ténylegesen bizonyíték, vagy megdönthetetlen cáfolat, addig mindenki azt gondol, ami neki kényelmes, de aki ezt bizonyságként állítja, az egy "kicsit" öntelt.
2022. dec. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon kicsi az esélye, hogy egyáltalán kialakul egy értelmes civilizáció, és ezek relatíve amúgy sem állnak fenn sokáig, tehát annak is kicsi az esélye, hogy velünk egyidejűleg léteznek.
2022. dec. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%

Az hogy van mas civilizáció az univerzumban, az azzal bizonyítva van hogy látod a csillagokat

Mi egy semmi kieső kis helyen vagyunk, nem értem bárki hogy gondolhatja hogy máshol nincs élet

Az hogy nálunk sokkal fejlettebb lények vannak, szerintem az is biztos, tekintve hogy az ember, az élet berendezkedése és a civilizációnk szerintem ritka alpári és fejletlen

Egy ideális civilizációnak semmi köze nincs a földihez

2022. dec. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Vannak. Tapasztalat.
2022. dec. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

"Az hogy van mas civilizáció az univerzumban, az azzal bizonyítva van hogy látod a csillagokat"


Ez miért lenne bármire is bizonyíték azon kívül, hogy az embereknek VAN szeme és LÁTNAK?

2022. dec. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
Hol a bizonyíték,az érv,a kép ,vagy BÁRMI azon kívűl hogy "szerinte".Ha én kitalálom mint cia-és hogy láttam földönkívülieket akkor az miért lenne igaz?Persze az univerzum óriási,lehetőségek vannak de amíg biztos alappal nem lehet alátámasztani addig ne próbáld a fejünkbe tuszkolni a baromságokat.
2022. dec. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 NTBS ***** válasza:
Azt eddigi tapasztalatok alapján. Hiszen nincs rájuk bizonyíték.
2022. dec. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%

Mert a csillagokhoz általában tartoznak bolygók, amikből már sok exobolygót fel is fedeztek, köztük filmszerűeket is.

Mennyi esély van rá hogy csak a földön alakult ki élet? Semmi

2022. dec. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!