Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Érzed a Teremtő Energiát?

Érzed a Teremtő Energiát?

Figyelt kérdés

2022. dec. 2. 18:39
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
27 szavazat
1 2
 1/15 Lucifer-666 ***** válasza:
34%
A teremtés az egység lerombolása.
2022. dec. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Looool
2022. dec. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%

Igen.

Kiszedtem a mosogépet vittem hogy teregetek és nyitott ajtonàl elindult magàtol a gép..néha a làmpa kapcsolodik fel ..ha nagyon jo passzba vagyok vagy tul sok az energiàm vannak ilyenek..

De azért remélem a màsik felem is kapja a jeleket 😉

2022. dec. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Ez lesz az első fejezet a könyvedben?
2022. dec. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Nem!
2022. dec. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Azt azért nem mondanám.
2022. dec. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 NTBS ***** válasza:
33%
Én a Teremtő létezésében hiszek.
2022. dec. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

A Teremtő Energia áthat mindent és mindannyiunkat, (ezért nevezik úgy is, hogy Mindenható) belőle ered minden, általa függ össze minden mindennel, általa válik a Mindenség Egységgé.

Ugyan a Teremtő Energia mindannyiunk számára minden pillanatban rendelkezésre áll, nagyon kevesen tudnak vele élni. Ez teljesen "normális", hiszen egyikőnknek se említik egyetlen szóval sem az iskolákban a létezését, nemhogy a működését, ahogy azt sem, hogy mi emberek elsősorban energetikai lények vagyunk. Azt meg aztán pláne nem, hogy nekünk mindannyiunknak csak a testünk van elválasztva egymástól, a lelkünk és a tudatunk is EGY.

Szándékosan terelik el erről a figyelmünket minden másfelé, nehogy rájöjjünk, ha mindenkivel együttérzőek vagyunk, megváltjuk az emberiséget...



4-es válaszoló!

Azt mondod, a kérdés megfelelő lenne egy könyv első fejezetének?


NTBS!

Mi a különbség a Teremtő és a Teremtő Energia között? Miért választod szét őket?

2022. dec. 3. 19:59
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező jó érzés volt olvasni amit utóbb írtál.🙂 Köszönöm.🙂
2022. dec. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

Igen, jó lenne könyvnek, de akkor ne is írd ide ki, hanem mehet egyből a könyvbe. Csak azt nem tudom teljesen meg tudod e ezt valósítani, mert legutóbb olyan valakitől hallottam ezt így, aki aztán még a szomszédokat is árgus szemmel figyelte nehogy rosszban sántikáljanak. Nem igazán volt együttérző semmiben.

Azért nehéz mert mondjuk azt mondja neked valaki, hogy szüksége van mondjuk egy kis időre. Erre te csak az elméletedre gondolsz, hogy egyek vagyunk, milyen magasztos az energia, stb, és elfelejted megadni neki azt a kis időt.

Stb. hasonló buktatói lehetnek a filozófiának. De amúgy jól hangzik, csak néha az csinálja a legrosszabbul aki tanítja. Van is ilyen mondás: Aki tudja az csinálja, aki nem tudja az tanítja. De ez nem tudom honnan jön, lehet hogy nem jó mondás.

Mindenesetre nagyon jó lenne ha az iskolában szót ejtenének erről. Akkor evidens lenne, és mindenki tudná. Például írhatnál egy ilyen könyvet :)

2022. dec. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!