Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerinted igazságos az élet,...

Szerinted igazságos az élet, és a világ amelyben élünk?

Figyelt kérdés
Igen/Nem, és érvelést is írjatok, mindenkit meghallgatok csak kíváncsi vagyok!

2015. márc. 10. 19:01
 1/10 A kérdező kommentje:
Jó, tudom "és" előtt nincs vessző de este van és már fáradt vagyok.
2015. márc. 10. 19:03
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem igazságos. Az igazság szubjektív. Mindenkinek más a véleménye arról, hogy ki mit érdemel és kinek mi jár.
2015. márc. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Ozmium42 ***** válasza:
95%
Nem. Azért nem, mert nincs abszolút igazság (lásd #2), sem gondviselés, sem kozmikus igazságszolgáltatás. Life sucks, ahogy mondani szokták.
2015. márc. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%

Olvass ezeknek utánna:

freemasons

illuminati

bildeberg group

világ rabszolgaság

világ manipuláció

rotchild

rockefeller

2015. márc. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
A 4-es válaszoló listáját kiegészíteném ezzel: [link]
2015. márc. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6%

4-esét kijavitanám: Rothschild


amúgy szerintem valamilyen szinten igazságos, valamilyen szinten nem

2015. márc. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A természet egyensúlyra törekedik


ahol kibillent ott igyekszik helyre billenteni


ha ez neked igazság...

2015. márc. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Van, amikor nem tűnik igazságosnak, meg csőstül jön a baj.

De meg lehet oldani mindent, kivéve halálos betegség stb...

Végülis, NEM, nem mindig fair az élet, de mit tehetünk?

Ez van, meg kell oldani, ha élni akarunk.

Belehalni nem érdemes az igazságtalanságba se.

2015. márc. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
A karma törvénye, ami egyben a természet törvénye, az igazságos, de a mi emberi világunk, civilizációnk sokszor nem, mert ahhoz még túl önzők és gyerekesek vagyunk (tisztelet a nagyon kevés kivételnek).
2015. márc. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 openyoureye ***** válasza:

- Szerintem igazságos.


Élet:


- Én nem problémákat látok, hanem megoldandó feladatokat. Tudom közhelyesen hangzik, de aki problémaként tekit rájuk, az a jövőben is annak fogja látni. Viszont az aki megoldja őket, annak a jövőben sem okoz gondot. Már csak azt kell eldönteni, hogy kinek melyik szemléletmód tetszik. Van aki imádja sajnáltatni magát és másról sem tud beszélni, csak hogy neki milyen rossz. Velük nem szívesen beszél az ember. És vannak a többiek, akik minden egyes alkalommal, mikor seggreülnek, felállnak, leporolják magukat és tovább menenk. Az első csoport egyhelyben toporog és egyik problémából a másikba csúszva szinte nem is éli az életét, míg a másik csoport teljesebb életet tud élni, mert nem aggódik olyan dolgokon, amit már rég megoldott.


Világ:


- Az is fair. Szerintem aki akar(de nem csak mondja hanem tesz is érte)az tud olyan életet élni amiben nem csak problémák bukkanak fel folyton. Pl akinek nem tetszik a Magyarországi helyezt, kimehet külföldre ahol lényegesen jobban élhet. És hogy megoldás e ez? Magadat tekintve igen és ez volt a kérdés is. Egyébként se másokhoz hasonlítsd magad, hanem a korábbi teljesítményeidhez, hisz az mutatja a valódi fejlődést.


És mindehhez mégcsak vallásosnak sem kell lenni, csupán optimistának :)

2015. márc. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!