Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A Vízöntő kora annyira különbö...

A Vízöntő kora annyira különbözni fog a mostani Halak korától, hogy csak egy minden eddigit felülmúló kataklizma után köszönthet be?

Figyelt kérdés

2022. dec. 4. 19:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%

Valójában két 25 ezer éves ciklus volt szánva ezen a bolygón az emberi szint kibontására, a harmadik denzitás leckéinek elsajátítására, ez azonban nem volt elégséges, ezért egy harmadik 25 ezer éves ciklus is szükséges lett.

Ez ér jelenleg véget. Maga a bolygó már átlépet a negyedik denzitásba, hatalmas mennyiségű összegyűlt karma szabadul fel. és tör fel jelenleg a bolygóból, viharok, esők, áradások, vulkánkitörések formájában, ami súlyos károkat fog okozni a bolygó élővilágának.

Aztán az elkövetkező száz valahányezer évben a negyedik denzitású fejlődés otthona lesz a bolygó. Kevesen a mostani emberek közül is részt vesznek majd ebben, de a többség más világokon fogja folytatni/befejezni a harmadik denzitás leckéit.

2022. dec. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
7%
Nem.
2022. dec. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
17%

1# vagyok, valaki kérdezte honnan származik ez az infó.

Ezt egy Ré nevű hetedik denzitású entitás adta át egy 3 fős amerikai médium csapatnak 30 évvel ezelőtt. Ők kb 100 alkalommal csatornázták ezt az entitást, aki sok tízezer éve kíséri figyelemmel és támogatja az emberiséget ezen a bolygón, 5 könyvben összegyűjtötték, és ingyenesen számtalan nyelven elérhetővé tették, köztük magyarul is.

[link]

2022. dec. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%

A vízöntő kora nem tudom mikor kezdődik, eddig nagyon jele nincs hogy elkezdődött volna, csak pár gyenge "próbalkozás" volt társadalomváltoztató és hozzáállásváltoztató céllal, mint pl szerintme a covid is valami ilyesmit akart volna kierőszakolni, de minden visszatért oda ahol volt, sőt tripla fokozatra kapcsolta a sz#rt. Ez így elég gyér. Így igen, azt mondom, hogy lehet kataklizma után lesz csak itt a vízöntő korszak, de lehet még azután is megmarad valaki, és örül a fejének, hogy NA végre visszatérhet minden abba a jó poshadt régi kerékvágásba, ami évezredek óta nyír mindenkit, de milyen jó is az...

Belelehúzhatna már kicsit, mert én pl a falat kaparom, hogy visszafele megyünk banyek...😑

2022. dec. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
15%

1-3: Ő nem éppen Adam Kadmon gyermeke,azt nem tudom milyen arányban de a bonyolult fogalmazásmódja,gondolkodása is hüllőgenetika/energiára utal...Persze aki ilyen befolyás alá akar kerülni annak még fel kellene nőnie...(ne vedd a szívedre)

A Földnek mindig is megvolt a 4.5. denzitása ahogy minden élőlénynek,te is érzel,gondolkodsz,hogy a tudatossága önmagáról hol van azt mi nem tudjuk...egyesek szerint már az 5. dében.

A miénk itt a 3-ban a földünk meg még mindig a talpunk alatt..tisztul igen,de a kataklizmákat pl. a Nibiru csinálja..


Kérdésre válaszolva igen..neked meddig érvényes a személyid?Mert én most csináltattam és 2029-ig..

2022. dec. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs éles határ, több száz éves átmenet van a korok között és s jegyek adta lehetőségek sem nyilvánulnak meg tisztán, ezért nincs egyetértés asztrológusok között sem.
2022. dec. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%
Egyetértek 6#, az átmenet már tart, évtizedek óta, de sűrűsödni fognak az események.
2022. dec. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A földből jóval többet veszünk mint amennyi még elfogadott lenne. Ez a társadalom is így halálra van ítélve, mert így nem lehet csinálni ahogy most (folyamatos növekedés stb). Tehát a probléma első körben a túlnépesedésre vezethető le. Törvény szerű hogy a létszámunknak drasztikusan vissza kell esni, és új alapokkal újfélre társadalmi rendszert létrehozni (a maradéknak). Tehát a kérdésre a válasz: igen.
2022. dec. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Azt tudom, hogy a Vízöntő már a tudatos kapcsolódásról fog szólni, az önállóságról, az egyéniségről és a tisztánlátásról. Ugyanakkor benne van a közösségalkotás szelleme is. Hogy ehhez mennyit kell szenvedni, az a jövő zenéje, de még van tartozásunk, ennyi szörnyűséggel a hátunk mögött. A Halak jóval ösztönösebb, vallásosabb volt, ott nagyon egymásba kapaszkodtunk, mégse értünk el túl sok mindent, emberi értelemben.
2022. dec. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Vízöntő-impulzus van és ez a 60-as, 70-es években már érződött, finomhangolás történt.
2022. dec. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!