Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A Vízöntő kora annyira különbö...

A Vízöntő kora annyira különbözni fog a mostani Halak korától, hogy csak egy minden eddigit felülmúló kataklizma után köszönthet be?

Figyelt kérdés

2022. dec. 4. 19:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Először jön az összeomlás


https://www.youtube.com/watch?v=oOLp9-tFy4c

2022. dec. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
81%

Az összeomlás elkerülhetetlen, ez fogja erősre hangolni az emberiséget a Vízöntő szellemében. Sokan azt se tudják hogy itt a lelkek megmentése a tét!

Valószínűség szerint az emberek 80%-a bukhat.

2022. dec. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
12# optimista vagy....kicsit azért rosszabb lesz az arány
2022. dec. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
47%

Én csak egy pár évvel ezelőtti lehetőséget mondtam.

Valóban optimista vagyok, de mire is? :)(

2022. dec. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
68%
A meddőségi programjukkal pedig aranyárban fogják mérni a lelkek újra leszületésének a lehetőségét. Ha valaki most elcseszi, az lehet hogy évtizedekre veti vissza magát a fejlődéstől. Mondjuk kap egy másik bolygót a szintjének megfelelően, vagy időzhet a köztes létben, vagy nyomorúságos körülmények között megkapja a Föld egyik sanyarú szegletét. Most még Hawaii-dizsi van, de meddig? Az emberek erre nem gondolnak! A reinkarnációban és az ok-okozatban meg még inkább nem hisznek! Szóval el lehet cseszni ezt az inkarnációt, de ennek hatalmas ára van/lesz!
2022. dec. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
59%

Arra értettem az optimistát, hogy a lelkek egy része következő szintre léphet, és ha csak 80% hasalna el a vizsgán a ~98% helyett, az nagyon jó lenne.

Sajnos igazad van, bár szerintem ez a bolygó már nem lesz sokáig a harmadik denzitás játszótere, szóval 95-98% megy máshová tovább.

2022. dec. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
59%

Ha nem is túlzsúfolva, de egy ilyen világot azért el tudok képzelni egy lehetséges robotikával. Nagyon nyomasztó! Ezért csapatják neki az utolsó percekben, mert tudat alatt érzik, hogy a jövő nem lesz annyira jóságos. Hogy kik jönnek vissza ide, azt nem én fogom eldönteni. Valaki megválaszthatja, valaki nem. Aki megválasztja, az tudatossági szintjénél fogva megteheti, a többit viszont a karmája húzza ide-oda.


[link]

2022. dec. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
59%

A 4. asztrális síkról már szabad akaratából inkarnálódik a lélek.

Ezeket a lelkeket már a bátorság, az áldozatkészség és a bizalom jellemzi.

A megbocsátás viszont nehézkesen megy még nekik.

2022. dec. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!