Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez hogy tortenhetett? Valami...

Ez hogy tortenhetett? Valami ésszerű, esetleg tudományos magyarazat?

Figyelt kérdés

Van 3 cica szobrom. Amik mindig igy szoktak állni.



[link]


Viszont tegnap mikor hazaértem nem igy alltak. Hanem igy:


[link]


Tudom hogy nem nagy dolog. De en lesokkolodtam, mivel nem szoktam hozzajuk nyulni, vagy ha igen akkor is azert h egyenesen a szoba kozepe felé nezzenek. A masik ok amiért lesokkolodtam az az hogy egyedül élek. Masnak nincs kulcsa a lakasomhoz. Háziállatom sincs. A 2. Emeleten lakok, es az ablak amugy is csukva van. 17oratol 21ig nem voltam otthon.

De mikor hazaertem, ez egybol szemet szúrt.

Nem tudom hova tenni, hogy mi történhetett.


Van esetleg valakinek otlete?


2022. dec. 13. 06:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%

Esetleg valami rezonáció-vibráció volt, és elkezdtek az egyébként is csúszósnak látszó felületen kicsit elmozdulni. Nem látom pontosan hogy mennyit, és milyen irányba mozdultak el.


Ezek a fajta szobrok nem szoktak megelevenedni, szóval ezt kizárnám.


Esetleg besurranó tolvaj nem járhatott bent?


...vagy egy szellemre gondolsz inkább?

2022. dec. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%
Tényleg csak egy ötlet, de ha télen megy a fűtés, a csövekben áramló víz apró rezgéseket kelt a csőben, a fűtőtestben, ami átadódik a padlónak, a falaknak. Ezt érezni, hallani is lehet, ha az ember megfogja, meghallgatja a radiátort. A felület amin a figurák állnak elég simának látszik, gondolom a szobrok talpa is az, és szerintem a mikrorezgések hatására csúszkálnak el szép lassan. Tegyél alájuk valami durvább szövésű textilt.
2022. dec. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

Első körben én nem zárnám ki az emberi beavatkozást, és pont ez idegesítene a leginkább.

Tudományos magyarázat egyébként tényleg lehetséges, fentebb is írták, hogy elég csúszósnak néz ki az asztal vagy mi. Még valami miniföldrengést is el tudok képzelni.

2022. dec. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
17%
Bamög kérdező de h@lye vagy.
2022. dec. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, milyen magasan vannak ezek a szobrok, de én arra gondoltam, lehet hogy valamivel véletlen meglökted őket. Mondjuk mentél kifele és a táskád sarka hozzájuk surlódott és igy mozditotta el őket. Vagy valami hasonló.
2022. dec. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igazából a hűtő tetejen vannak. A huto maga eleg stabilan all, es eddig meg nem mozdultak el sosem. Ezert is tartom furanak.

Remélem hogy nem betörő, ha az lett volna annak kellett volna mas jelenek lennie.

2022. dec. 13. 12:05
 7/15 anonim ***** válasza:

Igazán cuki kis szobrok :)

Ha a hűtő miatt mozogtak sem egyformán fordultak volna el.

2022. dec. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Van ennek valami jelentősége, hogy nem lát, nem beszél és nem hall a formájuk? Bocsánat, ha hülye a kérdésem.
2022. dec. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Igazából a cicaforgató démon szállta meg a házad. Egy közepes ördögűzés talán segít rajtad.
2022. dec. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez mit keres az ezotériában???
2022. dec. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!