Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Asztralutazas, testbol valo...

Asztralutazas, testbol valo kilepes tortenhet spontan modon, nem fekvo helyzetben is?

Figyelt kérdés

Olyankor, amikor nem fekvo helyzetben van az ember, hanem tortenetesen eppen egy zsufolt varosi autobuszon allva utazik, egy kialvatlan ejszaka utan ? Hirtelen ramjott valamifele gyengeseg, vagy rosszullet, ugy ereztem, mindjart elajulok, eros zsibbadas, zugas a fejben, kijott az ero a labaimbol, lerogytam egy ulesre, ekkor mar furcsa zajokat hangokat hallottam a fejemben es szurkes, sotet alagutfeleben, ugy hogy a fizikai, testi fejemet bal iranyba huzta valami spiral mozgasban... Majd mikor magamhoz tertem maar lent voltam a buszrol (baratom segitett).

Mi lehetet ez ? Csak szimpla rosszullet, es az asztralutazashoz semmi koze ?

Megjegyeznem, hogy akkor lehettem par napos/hetes terhes. Ugy tudom, a tobozmirigy es a terhesseg kulonos modon osszefugg.



#asztralutazas #testelhagyas
2013. szept. 16. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Te terhesen miért éjszakázol, már bocs..?

Amúgy igen lehetett. Pont azért van asztrálutazásra több száz technika mert mindenkinek máshogy a legjobb.

Jobban kellene figyelned magadra. .. és persze már a kicsire is.

2013. szept. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet asztrálutázás igen! Spirálmozgás is ennek a jele.
2013. szept. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elofordult massal is, vagy olvastatok rola, hogy mikor allo helyzetben van, hetkoznapi tevekenyseggel van elfoglalva es eszebe se jut az asztralutazas, egyszercsak spontan modon az asztraltest ki akar lepni a fizikai testbol ?


Ez evekkel ezelott tortent, azota is probalom megfejteni, mi lehetett, mert akkor meeg alig tudtam valamit az asztralutazasrol, azota se sikerult, habar nem is gyakorlom.


Valami olyat olvastam, hogy a magzatban a tobozmirigy a terhesseg kb.40. napjan kezd megjelenni vagy aktivizalodni. Gyanitom, hogy ezzel fugghetett ossze. Kar hogy az asztralutazok legtobbje ferfi, igy ilyen tapasztalatuk nem lehetett.

2013. szept. 17. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!