Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » INGÁT minden kérdés előtt...

INGÁT minden kérdés előtt megtisztítjátok? Hogyan kell úgy megtisztítani, hogy garantáltan megtisztuljon az előző energiáktól?

Figyelt kérdés
2022. dec. 22. 14:11
 1/8 Grimfox ***** válasza:
100%
Igazából csak te használod az ingát, ezért az előző energiák is a tieid. Én olyankor szoktam tisztítani, ha más megfogja, vagy ha nagyon hosszú ideig nem használtam. A tisztító módszer tőled függ. Amelyiket leghatékonyabbnak találod. Nem maga a kis tisztító szertartás az, ami megtisztítja az eszközt, hanem te magad. A tisztító módszer csak "fókusz" az elméd számára, hogy megfelelő módon fejtse ki az erejét. Sokan nem is használnak külső eszközöket, mert anélkül is tudják, hogyan kell tisztításra használni a saját erejüket.
2022. dec. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1/1 Grimfox. Hogyan kell a saját erővel megtisztítani az inga eszközt? (mint idézem amit írtál, hogy sokan nem is használnak külső eszközöket, mert anélkül is tudják, hogyan kell tisztításra használni a saját erejüket.)
2022. dec. 22. 16:13
 3/8 Grimfox ***** válasza:
100%
Amikor szertartással tisztítod meg, bármilyen egyszerű legyen is, akkor is az a szándékod, hogy megtisztítsd. Ez a szándék mozgósítja a belső erőforrásaidat, vagy hív külső erőforrásokat(ha ismersz ilyet), hogy az ártalmas dolgokat eltávolítsa az eszközből. Próbálj meg megtisztítani a szokásos módszereiddel különböző tárgyakat, amikről sejted, hogy elég sok szennyeződést felhalmoztak. Közben figyeld az energiaáramlást magadban. Érezd, hogy honnan, és hová áramlik az erő, ami megmozdult. Miközben a szándékodnak erősnek kell maradnia, hogy az erő tisztítson. Akár egy kis ráolvasást is írhatsz, egy-két soros versikét, ami segíti a gondolatadat megfelelő irányba terelni. Ha a szándékodat meg tudod tartani, anélkül hogy mindenfelé elkalandoznának a gondolataid, és érzed, hogy ez a szándék mozgósított benned valamennyi erőt, akkor már jó vagy. A gyakorlás csak addig kell, amíg megszokod az érzetet. Utána már az érzésre koncentrálva is fog menni. Amikor meg nincs kedved, vagy erőd koncentrálni, még mindig ott vannak a szertartások.
2022. dec. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mivel a személyes ingád, szerintem nem kell megtisztítani!


Másnak meg soha ne engedd, hogy megfogja!!

2022. dec. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%

Az nagyobb kérdés hogy tényleg mutatja az igent meg a nem-et?

Engem a nagymamám vitt bele ebbe és folyton ingázott, sosem hittem neki.

2022. dec. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

5: IGEN, EGYÉRTELMŰEN MUTATJA!


Pl. legutóbb kerestem valami holmimat és sehol sem találtam.

Az ingát kérdeztem meg végül és ott jelezte ki nekem, ahol már többször is néztem, de mégse láttam és nem hittem el, de végül tényleg csak ott volt, amikor mindent újra szétszedtem, az egyik kis dobozban benne, szóval nekem egyértelműen bizonyított!

És ez csak egy példa volt, de más kérdéseknél is hasznosnak bizonyult már.

Pl. akartam rendelni egy felsőt, megkérdeztem az ingát, hogy megvegyem-e most, a válasza nem volt. Fájó szívvel lemondtam róla. Erre 1 hét múlva leakciózták! Butaság lett volna hamarabb megvenni, így olcsóbban megszerezhetővé vált, tehát megint bejött.


Az inga egy eszköz és a tudatalattid meg a kollektív tudatos információkat képzi le, tehát tulajdonképp azt, amit egyébként tudnál, ha tudnál..!


Én nem szoktam tisztítani, de füstölő füstjével megoldható a dolog.


De az inga csupán egy eszköz, ami valójában azt az információt közvetíti, ami hagyomány

2022. dec. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
folyt: hagyományos ősi tudással érzékelni tudna az ember.
2022. dec. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%
Én úgy szoktam tisztítani, hogy hozzá érintem a radiátorhoz, így leföldelődik és kisül.
2022. dec. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!