Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ti hisztek abban, hogy egy...

Ti hisztek abban, hogy egy hozzáértő ember "megtisztítja" a házat az ártó szellemektől?

Figyelt kérdés
szellem

2015. aug. 4. 20:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Valamennyire, de nem hiszek ebben teljesen. Igaz, még sosem volt "megtisztítva" a ház az ártó lelkektől (bár nem ártana...)
2015. aug. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
Hiszek, nalunk kellett is.
2015. aug. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Nincs olyan hozzáértő ember aki az anyósomtól puska nélkül meg tudná szabadítani a házat!
2015. aug. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
néha
2015. aug. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 homo ludensz ***** válasza:
67%
Jó lenne többet megtudni a te "ártó szellem"e-dről.Miben nyilvánul meg az ottléte,mennyiben zavaró számodra stb.
2015. aug. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
Hiszem,en is csinalom.
2015. aug. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Mivel nincsenek szellemek, így ártani sem tudnak, nincs mitől megtisztítani. Csak az ost6obák fizetnek ilyenekért.
2015. aug. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

Hát persze.

Keress valami takarítócéget. "Megtisztítja" a háznak ártó kosztól.

A kuruzslók meg a pénzedtől.

2015. aug. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%

Természetesen.


Múltkor arra horkantam fel, hogy biztosan szellemek vannak a lakásban (majdnem félrenyeltem és alig tudtam visszagyömöszölni a nyelvemet a számba). Ezért hangosan dörmögni kezdtem.

Először csak azt mondtam, szolidan és mélyen, hogy: "durum".

Aztán a végén már mindenfélét kiabáltam, csak arra figyeltem, hogy latinos legyen.

Valószínűleg bevállt, mert a szomszédokat mind megszállta a lény és dobálni kezdtek cipővel, almával, edényekkel ingerülten azt kérdezvén, hogy mikor hagyok nekik nyugton?

Szóval nagy sötétség volt...

2015. aug. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszek benne. Én abban hiszek, hogy míg a takarítónő dolgozik, addig én nézhetek, mint a mozikban, ahogy hajolgat jobbra balra.
2015. aug. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!