Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Melyik shifting módszer a...

Melyik shifting módszer a jobb? amibe el kell aludni vagy amibe nem?

Figyelt kérdés

kb másfél honapja próbálkozok már elejen legelsőnek sikerült kicsit atmennem de megijedtem. Több napokat is ki szoktam már hagyni mostanaba de nem történik semmi

Csináltam már több fajta módszert is egyik se működött. Pedig az elején olyan jól sikerült első alkalommal nem tudom most mi a gond talan már kevesbe izgatottan állok neki ehhez az egészhez



2022. dec. 31. 01:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Meselsz róla pontosan mi ez?
2022. dec. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az alvásos módszer jobb. Az ébrenléti azért fullad kudarcba mert folyton arra gondolsz miért nem sikerül, így a tudatosságod a jelenre viszed, nem pedig arra amit akarsz.

És fontos hogy nem a módszerekkel fogsz shiftelni, hanem magaddal. És igen nem könnyű, akár évekbe is telhet, de eszedbe se jusson feladni ennyit tudok tanácsolni.

2022. dec. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A testednek el kell aludnia, az elmédnek nem
2023. jan. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!