Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek is meglepő hogy...

Szerintetek is meglepő hogy mire képes ez a híres ai? (mesterséges intelligencia)

Figyelt kérdés

Sajnos a modoknak az ai még mindig ezo...


Múltkor kiírtam egy kérdést a stable diffusion nevű ai-ról az info részbe, de át rakták ide. Pedig az csak annyit csinál, hogy képeket generál szövegből. De azért sokkal többre is képes...


Most erről van szó:


[link]


Sima chat bot. De azért ennél sokkal többet tud. Nem simán csak egy előre betanult szöveget ismételget. Tényleg tudja hogy miről van szó.


Írtam neki hogy írjon nekem egy c# scriptet ami ezt meg azt csinálja.


Elsőre nem volt tökéletes, leírtam neki hogy mi a hiba.


Átírta, működött.


Utána meg írtam neki hogy adjon még hozzá 1-2 dolgot.


Leírta volna, de valamiért a script végét mindig lehagyta.


De amikor írtam neki hogy ezt most 2 külön hsz-ben küldd el, akkor kettévágta és úgy küldte...

Nem értem hogy miért korlátozzák...


Magyarul is tud, csak rá kell szólni hogy magyarul válaszoljon.


2023. jan. 5. 16:15
 1/6 anonim válasza:
100%
Marketing szovegek irasara kertem, mondjuk eleg sablon dolgokat irt, de hasznalhatot. Tesztelgetem meg picit masra is akkor, sok jot hallok rola :)
2023. jan. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Szerintem nem meglepő. Csak adatokkal dolgozik és egyébként hibázik nem keveset plusz teljesen befolyásolható (pl meg tudtam arról győzni, hogy 9+9 az 20...). Kipróbáltam a történet írást is, szuperül használja a szavakat, nagyon kreatívan ír, de egy idő után nem tudott újat kihozni a storyból, elég korlátolt még.

Még most ugyebár ingyenes, kísérleti fázisban van, most főleg ezért adták ki, hogy a felhasználók betanítsák.

Egy biztos: aki olyan szakra készül, ami szinte csak számításokból és adatok betanulásából áll (pl pénzügy számvitel), az válasszon nagyon hamar más szakmát :D.

2023. jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
AI.. mI történt, ráléptek a kis lábujjadra?
2023. jan. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

meg tudtam arról győzni, hogy 9+9 az 20"


Vagy csak rád hagyta mert hülye vagy.

2023. jan. 6. 08:14
 5/6 anonim válasza:

4-es: Egy AI nem tud rá hagyni valamit valakire. Nem érez... Egy eszköz, akár asszisztensként lehet majd a legjobban felhasználni, úgymond egy SIRI csak képesítve. Lehet vele diskurálni, akár vitázni, és aszerint formálódik, amire használod. Megjegyzi majd a profilodat és személyre szabott lesz. Ezért van benne olyan nyitottság, hogy megváltozik az akaratod szerint - szóval ha megkérdezed tőle, hogy az ég milyen színű, akkor válaszolja, hogy kék. De ha mondod neki, hogy az ég lila, akkor neki az ég lila lesz. Neki ez adat, nem szó.

És most ezért lehülyézni, mert kísérleteztem? Nem való neked az AI szerintem.

2023. jan. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez nem így megy utolsó.


Linkeld be ide a beszélgetést.


Ha bármit meg lehetne változtatni elég gyorsan elbutulna.


Szóval ne hazudgálj.

2023. jan. 6. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!