Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek abban,amiben én?

Hisztek abban,amiben én?

Figyelt kérdés

Valahogy mindig úgy hittem és hiszem, hogy mindenkire vár egy ember, aki a lelkitársa, hogy nekem is van, most egyedül vagyok és a kutyának sem kellek, de jönni fog valaki, ha ennek eljön az ideje. Hiszem azt is, hogy ha valakiknek együtt kell lennie azok egymásra találnak, szakitáskor is könnyen elengedem az embereket, mert ha együtt kell lennünk úgyis vissza találunk egymáshoz. Végül pedig nem aggódom azon, ha úgy érzem most kellene lépnem valaki felé, de mégsem teszem, mert úgy érzem jobb későn, mint soha és ha most nem teszek lépéseket és az az ember a megfelelő nekem, akkor évek után is pl könnyen össze jöhet vele bármi és nem maradok le semmiről. Ti hisztek bármi hasonlóban? A halál utáni létben hiszek, de azon kívül csak ez fogott meg és olyan erősen motivál ez magányosabb napjaimon is, hogy csak na. Rendesen feltölt és izgat az, hogy esetleg vár rám valaki valahol, hogy össze dobhat minket a sors és hogy akármi kialakulhat még ezen a téren, motivál vagy nem is tudom.



Remélem jó a kategória mellesleg!



2023. jan. 18. 22:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Majd csak akkor fogok abban himmi, amiben te, ha előbb elfogadod az én hitemet.
2023. jan. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Ha lelki társat keresel és találsz akkor elbuksz, ha az igaz szellemi "társat" megtalálod akkor mindent megnyersz és testi társra többé nem lesz szükséged, és királlyá leszel a mindenségen.
2023. jan. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Én azt olvastam hogy van lelkitárs és élettárs. A lelkitársaddal nem maradsz együtt, nem tudtok együtt maradni de mindig hiányozni fog. Az élettársaddal pedig le éled az életed. Szeretni fogod mindkettőt de a lelkitársad nem.fogod el felejteni.
2023. márc. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Valamikor hittem. Ma már nem fárasztom magam ilyenekkel.

45F

2023. máj. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!