Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A szeretet milyen mértékben...

A szeretet milyen mértékben képezi a részét a jelenlegi életednek?

Figyelt kérdés

#Szeretet, élet
2023. jan. 22. 12:21
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Vagy talán még egyszerűbben feltéve a kérdést, a szeretet mennyire része jelenleg az életednek?
2023. jan. 22. 12:22
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Nagy örömmel venném,ha része lenne- de sajnos több mint három éve elillant..:(
2023. jan. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2023. jan. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.
2023. jan. 22. 16:31
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Kényszer.

Ha nem szeretem az embereket hanem utálom, akkor a munkahelyen is utálnának, meg mindenhol.

Erőltetnem kell a kedves törődőt, mert amilyen a mosdó olyan a törölköző is mindenhol.

És rengeteg a frusztrált is, akinek ha normálisan köszönsz nem elég, mosolyogni is kell mellé, különben velük is csak a bajom gyűlne meg.

És vannak akikkel hiába kedves az ember, akkor is gyűlölködnek keresztbe tesznek, támadnak.

Nagyon ritka az, ha vkit én szívből szeretek, őszintén. Habár azok nem szeretnek viszont.

2023. jan. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
55%
Teljesen. Bár logikus és maximalista vagyok, ezért a szeretet keveredik egy rendkívül kritikus hozzáállással paradox módon, mégis tökéletesen megfér a kettő egymás mellett. A rendszer amiben élünk retardált, a tömeg is az, de belátom, mindez az én (mi) fejlődésemért és tudatosodásomért létezik, hogy akarjam a fényt, és mégis segíteni akarok az embereknek úgy hogy meg se érdemlik. Megvetem a bénaságukat és el is fogadom őket.
2023. jan. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
5-ös, köszönöm a hozzászólásod. Igazából az őszinte és önzetlen szeretetre gondoltam. Ha az ember szükségből és valamilyen érdekből szeret azt nem nevezném igazán szeretetnek. Az biztos hogy az önzetlen szeretet elég ritka a mai világban.
2023. jan. 22. 18:18
 8/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm 6-os a válaszod.
2023. jan. 22. 18:18
 9/29 Laylah ***** válasza:
100%
Belegondolva az egész világ elsősorban a szeretetre és arra, valamint a hiányára adott reakciókból, viselkedésmintákból áll. A szeretet emlegétse során nem mehetünk el a külöböző szeretetnyelvek mellett sem. Tehát hiába szerettek valakit a szülei kiskorában, ha az ő szeretetnyelve mondjuk az ajándékozás lett volna, de erre nem tellett, akkor jó eséllyel az illető felnőtt fejjel kuporgató és kapzsi lehet. Aki megfelelő szeretetet kap, az képes is továbbadni azt, ha figyelembe veszi, hogy a másiknak milyen fajta szeretetre van szüksége. Mindenki a szeretetet hajszolja, szeretve akar lenni és ő is szeretni akar mást, ez hajtja a világot.
2023. jan. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Valakiknek csak szex kell nem szeretet.
2023. jan. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!