Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kedvenc állataink lelke hová...

Kedvenc állataink lelke hová kerül vajon? Találkozhatunk majd odaát velük?

Figyelt kérdés
2023. jan. 25. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

Általában szinte azonnal újra születnek, ritkán pedig az emberi gazda mellett sikerül annyira személyiségé válni, hogy a tudatosság állati (és növényi) szintjét meghaladó minőséget elérni, hogy emberi leszületési lehetőséget kapnak. Általában a fejlettebb szinten lévők tudják gyorsítani/emelni az alacsonyabb szinten lévők tudatosságát.

Ezt teszik velünk is a magasabb szinten lévők, leszületnek közénk emberként, és pozitív filozófiát adnak át.

2023. jan. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Az állatok lelke visszatér, feloldódik a fajuk közös lelkében max. 4 év után.
2023. jan. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Szerinted te mi voltál 200-300 éve? :D
2023. jan. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
a hamburgerbe, meg a hurkába.
2023. jan. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Csakegysajt95 ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, sajnos konkrét válaszokat csak akkor kapunk az ilyen jellegű kérdésekre, ha már mi is meghaltunk. Addig maradnak a fantáziálgatások, jómagam remélem hogy az összes emberrel és állattal akit szerettem, vagy esetleg olyan felmenőimmel is találkozhatunk akivel nem volt esélyem megismerkedni és mind együtt leszünk.
2023. jan. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, csakegysajt95, ha keresel rá irodalmat, találsz bőven tud. feldolgozást.
2023. jan. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Olvastam már sok irodalmat a halál utáni léttel kapcsolatban, de nem emlékszem, hogy ez az állatok lelkére is kitért volna.

Anyu halála, nagyamám hálála, keresztapám halála után kaptam észrevehető jeleket, de az állataim halála után nem.

A nemrég elhunyt cicámnak inkább a hozzánk kerülése előtt kb 1-2 évvel voltak furcsa, álombeli egyértelmű üzenetek, hogy cica lesz a háznál, méghozzá fiú. Pedig én nem terveztem állattal megosztani a lakásomat, mivel anno tizenéves koromban próbáltunk cicát, kutyát tartani bent, de nem igazán volt sikeres próbálkozás, úgyhogy nem is járt ilyesmi a fejemben és a lányomnak sem. Állattartás itt tiltólistás volt. Aztán egyszer a lányom váratlanul hazatelefonált, hogy talált az utcán egy cuki cicát haza szeretné hozni. Hát engedett a jó szívem és ezúttal nem szúrtunk el semmit, tizenhárom évig boldog családtagunk volt a macsek.

És fiú volt és kavicsok voltak az előszoba padlón (az alom miatt) és egy fekete kis állatka rohangált a lában után, hogy megharapja. Ezek a dolgok szerepeltek jóval a cica érkezése előtt álmomban és teljesültek. Már ez is ad némi megnyugvást, hogy a lelkek bárhol is vannak térben és időben egymástól, mégis üzenhetnek egymásnak.

Jólesne másoktól is olvasni hasonló történeteket. Akár könyveket ezzel kapcsolatban.

2023. jan. 27. 15:01
 8/11 anonim ***** válasza:
Az elhunyt állatokkal találkozunk a túlvilágon. Nem egy híres médium állítja, hogy amikor a gazda is meghal, várja a szeretett állatka és ott van mellette.
2023. jan. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Úgy legyen ❣️
2023. jan. 27. 21:08
 10/11 anonim ***** válasza:
"Nem egy híres médium állítja" tudnál erre egy hivatkozást vagy példát mondani? Szívesen elolvasnám.
2023. jan. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!