Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van, illetve miért...

Miért van, illetve miért lehet vagy mit jelenthet az, hogy néha úgy érzem mitha ismernék vagy találkoztam volna már egy adott személlyel, akivel pedig nem találkozhattam?

Figyelt kérdés

Tudom ez egy furcsa kérdés, de mégis szeretném ha valaki írna pár értelmes sort és érdekelne másnak is van-e vagy volt-e ilyen érzése...

Nem foglalkozom tulzottan az előzőéletekkel, de néha azért gondolkodom rajta, mert nálam elég gyakran fordul ez elő, hogy azt érzem ismerek illetve mintha ismertem volna olyan valakit akivel nem találkoztam. Mondjuk egy történelmi személyt, akivel nem is egy században élek...

Persze az is eszembe jutott, hogy talán valahogy becsapom, félrevezetem magam...

Kicsit zavarbaejtő ez az érzés, mert akkor "rám jön" , hogy azzal a személlyel aki iránt így érzek foglalkoznom kell és minnél többet meg kell tudnom róla...

Az is érdekelne, hogy ezt kiválthstja esetleg valami mentális vagy lelki zavar is?


Arra kérném a válaszolókat, hogy ne sértegessenek, mivel én se teszek ilyet!

A válaszokat köszönöm! :)



2016. jan. 27. 21:06
 1/5 anonim válasza:

En (csak kivancsisagbol) kikutatnam a csaladfat. Ezutan johetne a tobbi lehetoseg. Lehet, hogy kiskrodban lattad mar.(Pl.: egy konyvben, tv-ben stb.)

Majd ird le mi lett veled:)

2016. jan. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:) Szoktam olyasmivel is próbálkozni,de nem sok lehetőségem van a kutatásra sajnos.

Arra is gondoltam, hogy esetleg csak hasonlít valakire az ilyen illető...

Az a fura, hogy ha így "ráismerek" valakire annak a "megszállotja" leszek...

2016. jan. 27. 22:08
 3/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember ilyen. Ha valaki épp valamiért szimpatikus a személynek, érdeklődik iránta. Ebben nincs semmi ezoterikus. :)
2016. jan. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nos, igen. Ebben is van valami. Köszönöm! :)
2016. jan. 28. 14:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokszor szokták mondani,hogy előző életedben ismerted őt.
2016. jan. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!