Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezhet, hogy a kutya hozta...

Létezhet, hogy a kutya hozta a rengeteg bajt, tragédiát az életünkbe?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a kutyákat. Az ez előtti kutyánk idejében hirtelen minden rossz megoldódott, rengeteg jó dolog történt az életünkbe. Egy éve új kutyánk van, akit ugyanúgy neveltünk, szerettünk, de valahogy mióta itt van, betegségek, balesetek, minden téren kifejezetten negatív dolgok történnek velünk. Eddig nem hittem a sorsban, a rontásokban, de most elbizonytalanodtam. Rengeteg kárt konkrétan a kutya okozott, de mióta itt van, csak rossz dolgok történnek. Vagy ez csak mese, semmi összefüggés nem lehet közte?
2023. febr. 1. 09:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
C.
2023. febr. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%

Velem ugyanúgy még 10x annyi szar történt az elmúlt 2 évben mint előtte pedig nincs háziállatom

Máshol kell keresni a megoldást

2023. febr. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%
Úgy se fogsz senkinek hinni. Eddig se a ráció volt fontos, mi változtatná meg...
2023. febr. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%
Add kölcsön a kutyát egy hétre rokonoknak vagy add kutyapanzióba és kiderül!
2023. febr. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
60%

Ilyen idiótát..

A kutyát azért ne bántsátok a ti szerencsétlenségetek miatt!!

2023. febr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
3-as, soha nem hittem az ezotérikus dolgokban. Kifejezetten racionalista ember voltam világéletemben, semmilyen vallásban, ezotérikus gondolatokban nem hiszek. De már tényleg olyan ez az egész, mintha a sátán kutyája élne nálunk. Ezért gondoltam arra, hátha azoknak van igazuk, akik az átkokban, karmában, stb. hisznek. De tényleg butaság volt. Ennek ellenére a kutyát megpróbálom eltüntetni a házból. Már nem szeretem.
2023. febr. 1. 12:05
 7/20 anonim ***** válasza:
28%
Én is megszabadulnék tőle. Ha nem szereted, akkor ne tartsd. Bakker mégiscsak emberek vagyunk, nem rendelhetjük magunkat egy kutya alá.
2023. febr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%
6: engem nem kell győzködnöd, úgyis megteszed, amit elterveztél. Ez már itt csak színjáték. De vissza is fogod kapni.
2023. febr. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
8-as, igazad van. Én már közel 70 éve "visszakapom". Ha leírnám az életemet, nagyon megdöbbennél. Ami rosszat kaphat ember, azt én mind megkaptam. Ha hinnék valamiben, akkor a lélekvándorlásban hinnék. Mert akkor logikus lenne, hogy ez az életem az előző életeimben elkövetett gonoszságaim miatt ennyire nyomorult. Azt azért nem értem, mire gondoltál ezzel a mondatoddal "úgyis megteszed, amit elterveztél". Szerinted mit terveztem?
2023. febr. 1. 13:10
 10/20 anonim válasza:
85%
Valószínűleg csak véletlen egybeesések sorozata lehet. Az emberek többnyire másokat hibáztatnak a saját hiáik miatt, így azt tanácsolom, előbb próbálj meg a 'lelki világodben körbenézni' vagy esetleg egy rossz döntést ami után Domino szerűen dőlhetett össze minden
2023. febr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!