Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A sorsot nem lehet legyőzni?...

A sorsot nem lehet legyőzni? És ha nekem sikerül? Az első kérdésem előnyt élvez. De a második is érdekel.

Figyelt kérdés

2023. febr. 5. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:

A Sors nem valami ami ellened van. Az egy valószínűsége az életed lefolyásának, számtalan döntési helyzetnek, az elsajátítandó leckéknek, veled egyetértésben.

Kijátszani a sorsot annyit jelentene, hogy nem a helyes -legjobb- döntéseket meghozni, kihagyni dolgokat, stb. Simán meglehet tenni, sőt, az emberek nagy többsége nem is tud "azon az úton " végigmenni, amit leszületes előtt betervezett.

Ha túl sok fontos leckét kihagysz, akkor meg kell ismételni majd a következő életben.

2023. febr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha hiszel abban hogy mindenkinek előre meg van írva a sorsa,miért kellene legyőzni?Ha mondjuk kilépsz a komfortzónádból,eljársz edzeni,vagy táncórákra-hiheted azt hogy megváltoztattad a sorsod.De csak az életed fog változni,mert ez a sorsod...
2023. febr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

Kizárt hogy le lehessen győzni

Minden ami történik a sorsod része

Szerintem eléggé előre meg van írva, a jó rossz meg az átlagos sors is…

Rossz ellen tenni nem lehet.. sajnos

2023. febr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3. Hát.. erős akarattal, kitartással és értelemmel le lehet győzni még a sorsot is! Ha akad olyan ember.. mint amilyen én vagyok például... le lehet győzni, és ki lehet cselezni a sorsot! Merészség is kell hozzá, és persze ész! 😁😏
2023. febr. 6. 13:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!